На порядку денному – справи поточні

Дата: 23.12.2021 11:29

На черговому засіданні виконкому Марківської селищної ради 23 грудня, яке проводив селищний голова Ігор Дзюба, розглядали актуальні для громади питання. В тому числі – про надання малолітнім дітям статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів; про надання дозволу громадянам на підпис та оформлення документів у сфері земельних відносин від імені неповнолітніх та малолітніх дітей; про зміну поштової адреси житлового будинку; про зміну поштової адреси житлового будинку; про надання дозволу на збір сухих повалених дерев та гілля з них; про надання матеріальної грошової допомоги громадянам на лікування на поховання. З усіх питань було прийнято відповідні рішення.