З професійним днем, шановні працівники архівних установ!

Дата: 24.12.2021 08:16
Кількість переглядів: 1953

Збираючи документальні матеріали, ви виконуєте важливу суспільно важливу справу – зберігаєте свідчення історичної пам'яті українського народу, об'єднуєте її нерозривним незримим ланцюжком з днем сьогоднішнім і майбутнім. Вашими стараннями формується потужний інформаційний ресурс, який дає змогу широкому колу людей – вченим, історикам, студентам і тим, хто просто цікавиться історичною спадщиною, поповнити знання про свій народ і пройдений ним шлях, відчути героїчне минуле, перейнятися думками наших предків, відкрити маловідомі сторінки їх життя. Впевнений, що ваш професіоналізм, розуміння високої відповідальності перед минулим, сьогоденням і майбутнім будуть й надалі запорукою дбайливого зберігання та примноження культурних цінностей і документальної спадщини українського народу, ви і надалі будете самовіддано й сумлінно служити обраній справі.

Від щирого серця бажаю вам міцного здоров'я, щастя, добра і нових успіхів у творчому пошуку. Нехай злагода та достаток панують у ваших родинах. З професійним святом!