Прийміть вітання!

Дата: 25.12.2021 08:46
Кількість переглядів: 1997

У світі Різдво святкують двічі. За юліанським календарем – 7 січня, за григоріанським – 25 грудня. Різдво відзначають на честь народження Ісуса Христа у Віфлеємі. На Святвечір родина має зібратися на вечерю за святковим столом. Окрім куштування різдвяних страв, співають святкові пісні. Зазвичай за різдвяним столом залишають одне вільне місце. Це для будь-кого, хто може завітати в гості. Після святкової вечері заведено іти до церкви на богослужіння та молитви. Тож з нагоди цього величного свята бажаю затишку в домі та в душі, чудесного аромату ялинки і щирої надії, доброго блага на шляху й безмежного щастя в щоденні. Нехай яскрава зоря на небі дарує радість та віру, нехай доля буде щедрою на подарунки і гарні звістки. Зі святом!

З повагою селищний голова Ігор ДЗЮБА