Святкувати добре. А святкувати весело ще краще!

Дата: 29.12.2021 16:34

Новорічно-різдвяний період – один з найчарівніших. Адже з його приходом віра в дива повертається навіть до затятих скептиків. Посмішки на обличчях стають ширшими, побажання – щирішими, а до святкового кола поспішають не тільки діти, а й дорослі. Тож нагодою весело провести рік Бика в колі друзів, знайомих, односельців біля головної ялинки Марківщини залюбки скористалося чимало бажаючих.

Під яскравими вогнями новорічної красуні в оточенні казкових героїв – окраси тематичного містечка в центрі селища – та під запальні пісні й танці святкуючі привітання з Новим роком та Різдвом Христовим сприймалися по-особливому. Адже всім нам щиро віриться, що загадане в цю чарівну пору обов’язково справдиться. А найпалкішим бажанням кожного з нас є побажання міцного здоров’я та мирного неба над головою.

Тож нехай справдяться всі найзаповітніші мрії. І нехай рік новий принесе Марківській громаді достаток, злагоду та безмежне щастя. З Новим, 2022 роком!