До святкового кола гайда!

Дата: 30.12.2021 09:15
Кількість переглядів: 2061

Весело та гучно Марківська громада проводжала рік Бика й зустрічала рік Тигра 29 грудня біля головної ялинки Марківщини. Пісні, танці, численні сюрпризи, щирі привітання наживо й з допомогою відеозв’язку зі старостатами, запальні флешмоби і, звичайно, солодощі малечі – різновікові глядачі все сприймали на «ура».

Сучасні Дід Мороз та Снігуронька прибули на свято урочистим кортежем у супроводі поліцейських та рятувальників, чим викликали неабияке захоплення учасників дійства. Райдужні вогні святкової ялинки впевнено підбадьорювали: все в році прийдешньому у нас буде добре! Цього зичив всім землякам селищний голова Ігор Дзюба. Так тому і бути!