З новим, 2022 роком, громадо!

Дата: 31.12.2021 10:25
Кількість переглядів: 1922

Жоден рік не схожий на попередній. Ось і 2021-й для кожного з нас мав певні особливості – здобутки й  радості, складнощі та випробування. Але на порозі новий, 2022 рік з новими планами, з вірою та надією на краще. І не слід забувати, що Новоріччя – це чарівна пора, коли янголам доводиться працювати понаднормово, аби встигнути обдарувати радістю й посмішками не лише дітей, а й дорослих.

Тож в цей казковий час пропоную всім жителям Марківської громади чітко сформулювати свої побажання, аби вони полинули прямісінько до небесної канцелярії. Нехай вони неодмінно збудуться. Хай рік прийдешній принесе нашій громаді безліч успішних проєктів, процвітання, а головне – миру й міцного здоров’я.

У це чарівне свято бажаю кожній родині миру і спокою, добра, взаєморозуміння, достатку, любові, щастя, душевної рівноваги, успіхів у всіх починаннях. Нехай справджуються всі очікування, збудуться найзаповітніші мрії. Зі святом, дорога громадо!

З повагою селищний голова Ігор ДЗЮБА