Місцеві бюджети Луганщини отримали майже 17 млн грн від ліцензування алкоголю, тютюну та пального

Дата: 05.01.2022 09:26

За 2021 рік казна Луганської області поповнилася на 16,8 млн грн від плати за ліцензії на право торгівлі алкогольними напоями, тютюновими виробами та пальним. Про це повідомила заступник начальника Головного управління ДПС у Луганській області Людмила Хворостян.

За її словами, станом на перше січня 2022 року на Луганщині здійснюють діяльність 1304 суб’єкта господарювання, які мають ліцензії на право оптової, роздрібної торгівлі алкогольними напоями, тютюновими виробами та пальним.

У 2021 році видано 3362 ліцензії на право здійснення оптової, роздрібної торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, 189 ліцензій на право оптової, роздрібної торгівлі пальним та зберігання пального.

Людмила Хворостян акцентувала увагу, що у січні - грудні 2021 року анульовано 580 ліцензій на право здійснення роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, з яких 20 – за порушення законодавства в частині продажу неповнолітнім особам алкогольних напоїв та тютюнових виробів.

Головне управління ДПС у Луганській області