Потистояння комунальних служб Марківської громади погодним негараздам

Дата: 10.01.2022 11:32

Фото без описуВ той час як для одних зима – це час відпочинку та розваг, то для інших – додаткова робота та навантаження. З приходом зими додається турбот працівникам комунальних служб. Впродовж останніх днів не припиняється робота комунальної техніки на автошляхах Марківської громади. Погодні умови цієї зими мінливі, спостерігається постійне коливання температур від мінусової позначки до різкого потепління, що спричиняє ожеледь на дорогах та алеях громади. Дороги державного значення Марківщини, протяжністю 90 км, обслуговуються ДП «Луганський облавтодор» філією «Марківський райавтодор». На узбіччях вказаної дороги сформовані конуси пісчаносольової суміші, яку за потреби використовують. Проблем в період снігопаду та ожеледиці немає, дороги вчасно розчищаються від снігу та посипаються сумішшю. На обслуговування доріг обласного значення укладено договори між Луганською ВЦ, ПП «Євробудкомпані», РБК «України». На сьогодні проблем з обслуговування вказаних доріг немає. Дороги та тротуари місцевого значення обслуговуються КП «Марківський комунальник Марківської селищної ради». Працівники комунальної установи оперативно реагують на зміни погодних умов. В наявності є вся необхідна техніка для розчистки та посипання доріг. Непроїзні тротуари посипаються вручну. У старостатах відповідні договори на розчищення та посипання вулиць укладені із місцевими сільгоспформуваннями, які також добросовісно виконують умови договору. Щодня спецтехніка комунальної служби Марківської громади курсує автошляхами громади для підтримки автошляхів у безпечному стані. Наразі комунальники працюють на території Сичанського, Краснопільського та Гераськівського старостинських округів.

Долаючи погодні негаразди, працюємо для жителів громади!