В зоні уваги – питання комфорту

Дата: 11.01.2022 16:23

Водопостачання, стан організації роботи об’єктів соціальної сфери та створення комфортних умов для представників громади – на цих та інших життєво важливих питаннях акцентували увагу учасники робочого візиту до Бондарівського й Кризького старостинських округів. Очолив робочу групу селищний голова Ігор Дзюба, до її складу увійшли його заступник з питань виконавчих органів ради Юрій Ковтун і директор КП «Марківка Вода» Володимир Павлюченко.

Без води нема життя, без зусиль – води

Водомережа на території всієї Марківщини відчутно зношена і в переважній більшості не може забезпечити пересічних громадян життєдайною рідиною. Мешканці саме Бондарівського старостату стали першою ластівкою на шляху до збереження та відновлення водогону на території села Бондарівки. Зацікавлені у розв’язанні «водної проблеми» взяли участь у нараді, яка відбулася 11 січня біля вказаного старостату.

Ігор Анатолійович озвучив конструктивну пропозицію щодо вирішення означеного питання. Було запропоновано допомогу бондарівським користувачам з боку комунального підприємства «Марківка Вода» з технічного обслуговування водомережі. Та для цього слід виконати низку необхідних умов – укласти відповідні угоди, призначити відповідальних за організаційний процес осіб, підготувати матеріально-технічну базу, розрахувати тарифи тощо.

Представники бондарівської громади мали низку запитань щодо теми зустрічі. Вичерпні відповіді вони отримали як від Ігоря Анатолійовича, так і від Юрія Олексійовича та Володимира Миколайовича. Представники влади висловили сподівання, що приклад бондарян спонукає жителів інших сіл до рішучих дій. Адже інакшого шляху подолання проблеми, аніж взятися за неї разом, немає.

«Початок завжди важкий», – зауважила одна учасниця сходки. Але без зусиль на результат годі й сподіватися. Тож активісти висловили вдячність за запропоновану допомогу та рішуче взялися до роботи того ж дня. Почали з оформлення необхідних документів.

Не сидіти, склавши руки – ми працюємо для вас

На цьому наполягав селищний голова під час огляду соціальних об’єктів спочатку в Бондарівці, а потім в Кризькому та Сичівці. Нерідко з побутовими проблемами, які супроводжують діяльність магазинів, фельдшерських пунктів, поштових відділень тощо, є змога впоратися силами самих старостатів. Приміром, подбати про порядок та обігрів приміщень, де ці об’єкти розташовуються, про комфорт та безпеку для їхніх відвідувачів, про зовнішній вигляд прилеглої території. Старості Кризького старостату були поставлені конкретні завдання, які необхідно виконати протягом десяти днів.

Учасники робочої поїздки також особисто переконалися в прохідності доріг до соцоб’єктів названих населених пунктів та оглянули будівлю, де ведеться облаштування безпекового центру в Бондарівці. Дорогу долає той, хто йде!