Увага конкурс!

Дата: 11.01.2022 10:32

ГО «ВГО «Поруч» оголошено конкурс серед закладів загальної середньої освіти Волинської, Донецької, Кіровоградської, Луганської, Тернопільської, Черкаської областей в проекті «Надання можливостей молоді для забезпечення примирення суспільства: сприяння взаєморозумінню та ненасильницькому спілкуванню».

Проект реалізується Всеукраїнською Громадською Організацією «Поруч» (далі-ВГО «Поруч»), Фонд громади міста Херсона «Захист» у партнерстві з Дитячим Фондом Німеччини (ChildFund Deutsсhland) та фінансується Інститутом Міжнародних Зав’язків, Федеральним міністерством закордонних справ Німеччини. Мета проекту – сприяти школам у розвитку миробудування та медіації шляхом поширення культури мирного вирішення конфліктів у дітей та молоді.  Відібрані за результатами цього конкурсу заклади в період з січня по грудень 2022 року долучаться до таких напрямів реалізації проекту:

• створення та облаштування (проведення ремонту, закупка меблів та техніки) в школах Класів миру;
  • проведення заходів із соціального згуртування, медіації, ведення діалогу та методів комунікації;
  • створення муралів;
  • організація візитів-обмінів в інші регіони України;
  • проведення навчального літнього табору.

Цільова аудиторія

Дирекція та вчителі; учні віком 14-16 років; батьки; організації громадянського суспільства.

Критерії відбору для шкіл:

• розміщення школи в  Волинської, Донецької, Кіровоградської,  Луганської, Тернопільської, Черкаської областей;
  • висока мотивація та готовність брати участь у всіх заходах проекту;
  • наявність діючого шкільного органу самоврядування;
  • готовність до проведення активностей для інших шкіл та громади;
  • готовність до проведення тематичних заходів в рамках літнього шкільного табору;
  • наявність окремого приміщення з належним ремонтом, площею не менше 30 м2 для створення класу Миру, доступний для всіх учнів;
  • зручне транспортне сполучення.

Підтримка

ВГО «Поруч» та Фонду Громади Херсона «Захист» надаватиме Школам Миру постійну консультаційну, організаційну, методичну та експертну підтримку, а також:

• матеріали для оздоблення приміщення класу Миру;
  • оснащення меблями, технікою, наочними та методичними матеріалами;
  • витрати на проведення заходів;
  • навчальна поїздка групи підлітків в інші міста.

Подання заявки

Учасники конкурсу заповнюють Заявку за посиланням та направляють її до 11 лютого 2022 р. Розгляд заявок здійснюється до 25 лютого 2022 р.

Заявка для закладів загальної середньої Волинської, Донецької, Кіровоградської,  Луганської, Тернопільської, Черкаської областей: http://surl.li/baoss

Результат конкурсу оголошується 28 лютого 2022 р. на сайті ВГО «Поруч» http://poruch.com.ua/, Громади Херсона «Захист» https://zahyst.ks.ua/ та повідомленням на електронну пошту.

Контакти:

Трофименко Марія – асистентка проєкту ВГО «Поруч», +38098 870 21 69