Звертайтесь за правовою допомогою

Дата: 14.01.2022 10:26

Фото без описуЗа минулий рік юристи Міловського місцевого центру прийняли 2074 звернення від громадян. Для надання безоплатної ?в?т?о?р?и?н?н?о?ї? правової допомоги (кілька сотен справ) кожному клієнту призначався юрист від місцевого центру, або адвокат, які безоплатно для клієнта (за рахунок держави) відстоювали його інтереси в суді.

Більшість справ наших клієнтів відносилась до цивільного права та цивільного процесу, сімейного, спадкового, пенсійного права та питань соціального забезпечення (сумарно 80%).

Більшість наших клієнтів була передпенсійного та пенсійного віку та відносилась до внутрішньо переміщених осіб; дещо менше були з категорії малозабезпечених та ветеранів і учасників АТО/ООС.

На рахунку наших юристів і адвокатів – багаторічний досвід та сотні успішних судових справ, сотні задоволених клієнтів та значні суми зекономлених людських коштів. Виграні справи різного рівня — від рядових визначень факту народження чи смерті на непідконтрольній території до скасування несправедливо накладених багатотисячних штрафів та стягнення боргів; від аліментів до отримання десятків тисяч заборгованості заробітної плати. Приблизно 90 відсотків судових справ, у яких юристи місцевого центру представляють інтереси клієнтів, є успішними (повністю задовільнений позов, скасований штраф чи борг, визнання документів і т.і.).

Чисельні виступи та правопросвітницькі заходи наших фахівців на зустрічах з громадами сіл та трудовими колективами організацій було присвячено провідній темі 21-22 років – земельній реформі, земельному праву та безоплатному одержанню земельних ділянок від держави. Правопросвітницька діяльність Міловського місцевого центру охопила тисячі читачів; ми публікуємо найбільш популярні консультації у соцмережах, а наші кращі судові справи розміщуються на центральному сайті системи безоплатної правової допомоги у розділі «успішні справи» https://www.legalaid.gov.ua/publications/uspishni-spravy/

Нагадаємо, що безоплатна ?п?е?р?в?и?н?н?а? правова допомога у вигляді консультацій надається всім бажаючим, а безоплатна ?в?т?о?р?и?н?н?а? правова допомога у вигляді послуг безоплатного адвоката (для представництва інтересів особи в суді та інше) можлива для певних незахищених категорій осіб, зазначених у статті 14 Закону України «Про безоплатну правову допомогу»  (насамперед, це – малозабезпечені, внутрішньо переміщені особи, діти та діти-сироти, особи з інвалідністю, учасники АТО/ООС, постраждалі від домашнього та ґендерно зумовленого насильства та інші).

На початок 2022 року Міловський місцевий центр працює за звичайним графіком. Цьому не перешкоджають карантинні обмеження, прийом ведеться як дистанційно, так і особисто – за попередньою домовленістю, або без неї.

Не зважаючи на ускладнене транспортне сполучення з віддаленими населеними пунктами у районах, юристи продовжують практику мобільних виїздів для проведення правопросвітництва та прийняття звернень від місцевих жителів для економії їх коштів та часу. Крім цього, кожен може звернутись за безоплатною правовою допомогою дистанційно, за телефоном або відео-зв’язком у будь-який зручний спосіб та робочий час.

Також працюють наші бюро у Біловодську і Станиці Луганській, та дистанційні пункти – вони розташовані в Марківській бібліотеці, Марківській ОТГ, Городищенській сільраді, Станично-Луганському УСЗН, Передільській сільраді та всіх районних секторах філій ДУ "Центр пробації" в усіх зазначених районах.

За правовою допомогою можна звертатись в робочі часи до:

— Міловського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, що знаходиться в смт Мілове, вул. Миру, 37 (2-й поверх), тел. для консультацій: (06465) 2-14-54, 099 640 93 68 та 098 446 26 91 (також Viber);

— Біловодського бюро правової допомоги у смт Біловодськ, вул. Біловоди, 9, тел. (06466) 9-12-78;

— Станично-Луганського бюро правової допомоги: смт Станиця Луганська, вул. Центральна, 31, 2й поверх, тел.: (06472) 2-14-54.