На крок ближче до запланованого

Дата: 14.01.2022 14:55

Проєкти, спрямовані на модернізацію соціальних об’єктів , адаптацію їх до сучасних вимог, які при цьому вимагають серйозних капіталовкладень, впроваджуються в життя поетапно. Так, в січні 2020 року відділом економічного розвитку, інвестицій, інформаційно-комунікаційних технологій (зараз відділ економічного розвитку та інвестицій) Марківської селищної ради було подано заявку на конкурс субпроєктів від Українського фонду соціальних інвестицій (УФСІ) для зміцнення центрів первинної медичної допомоги в рамках проєкту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури. Покращення первинної медицини у сільській місцевості». Він фінансується Урядом Федеративної Республіки Німеччина.

Тоді Марківська громада успішно пройшла цей конкурсний відбір. В результаті було схвалено реалізацію субпроєкту «Покращення умов надання первинної медичної допомоги у Бондарівській сільській лікарській амбулаторії».

Відповідно до підписаного під час наступного етапу проєкту Меморандуму про співпрацю між УФСІ, Марківською селищною радою, КНП «Марківський центр первинної медико-санітарної допомоги» та Бондарівською сільською лікарською амбулаторією передбачено, що енергоефективне оновлення приміщення зазначеного медзакладу здійснюватиметься коштом Уряду Німеччини.

Початок нового, 2022 року, ознаменувався ще однією важливою подією на шляху до здійснення запланованого – 14 січня селищним головою Ігорем Дзюбою, представником РП УФСІ, старостою Бондарівського старостату Олександром Тіщенком, який є головою партнера з впровадження субпроєкту, й в.о. директорки КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Тамарою Лигутою було підписано рамкову угоду щодо співпрацю за субпроєктом капітального ремонту Бондарівської сільської лікарської амбулаторії.

Заключним етапом цього масштабного починання має стати, власне, капітальний ремонт зазначеного приміщення. Він також стартує відповідно до передбачених проєктом строків, а саме в поточному році. Марківській громаді бути сучасно та успішною!