До Водохреща готові!

Дата: 17.01.2022 11:30

Фото без описуСеред традицій, які міцно вкоренилися на Марківщині й кожного року набувають ще більшої популярності, – спільне відзначення Водохреща на місцевих водоймах. В їхньому числі й Марківський ставок, котрий віднедавна є осередком культурного відпочинку жителів не тільки самого селища, а й навколишніх сіл.

Про те, щоб любителі хрещенських пірнань мали змогу цього дня зануритися у цілющу воду, вже подбав відділ ЖКГ Марківської селищної ради. Січневі морози вельми надійно скували водне плесо, що дало змогу вирубати на безпечній глибині ополонку в формі хреста. Про безпеку пірнальників та громадський порядок біля ставка дбатимуть місцеві правоохоронці й рятувальники.

Аби свято дійсно видалося світлим і радісним, подбайте кожен про власну безпеку, дотримуйтеся відповідних правил поведінки на воді та в громадських місцях. І не забувайте, що головне цього дня – не фізичне, а духовне очищення.