З Водохрещем, шановна громадо!

Дата: 19.01.2022 08:15

Ось і прийшло у кожен дім священне і чарівне свято Хрещення Господнього. Це третє і завершальне велике свято різдвяно-новорічного циклу, яке в народі має назву Йордан або ВодохрещаВважається, що цього дня опівночі протягом доби вода має цілющі властивості, які зберігає протягом року, лікуючи тілесні й духовні хвороби.

Тож з нагоди цього величного свята бажаю всім землякам миру, добра, чесності та справедливості. Нехай диво живе у ваших серцях і дарує світлу надію на прекрасне майбутнє. Зичу міцного здоров’я, внутрішнього тепла, яке зігріває душу й серце, успіхів у всіх починаннях. Нехай у цей світлий день вас оточують рідні та близькі люди. Хай ваші домівки наповнюються радістю, сміхом і позитивом!

З повагою селищний голова Ігор ДЗЮБА