Марківська селищна військова адміністрація

В кращих християнських традиціях

Дата: 19.01.2022 11:52

Водохреща-2022 Марківська громада зустріла як і годиться для такого величного дня – зі святковою службою у місцевих храмах, з дотриманням обряду освячення води, із зануренням в благословенні Всевишнім води криниць, ставків Марківщини і з запальними гуляннями під відкритим небом.

Основними локаціями цього дня в Марківці були Біла криниця та ставок в центрі селища. Там після вранішньої урочистої літургії в Свято-Успенському храмі Благочинний Марківського округу  протоієрей о. Григорій освятив воду та благословив мирян на добрії справи.

Щиро вітав земляків з величним святом селищний голова Ігор Дзюба. Він побажав всім міцного здоров’я, світлої віри в Боже заступництво, миру Україні й процвітання рідній Марківщині.

Колоритність святу додавала концертна програма, організована творчими колективами Марківського селищного будинку культури та сільських БК «Мрія» й «Україна». Безпеку святкуючих пильнували місцеві рятувальники і правоохоронці.

Небеса цього величного дня відкриті для людських молитов і щирих побажань миру, здоров’я та добра. Тож нехай справдяться всі наші сподівання. Будьте здорові, щасливі та майте світлу віру в серці. Зі святом!