Звіт селищного голови Марківської селищної ради заслухали депутати в ході засідання чергової вісімнадцятої сесії

Дата: 21.01.2022 15:06

21 січня 2022 року, під головуванням селищного голови Ігоря Дзюби, відбулось пленарне засідання чергової вісімнадцятої сесії Марківської селищної ради восьмого скликання.

У роботі сесії з 26 депутатів взяли участь 25, а також керівники комунальних підприємств селищної ради, начальники управлінь та відділів селищної ради. На розгляд було винесено 155 питань порядку денного, які попередньо були опрацьовані та розглянуті на засіданнях постійних депутатських комісій. Перед початком розгляду питань порядку денного селищний голова Ігор Дзюба представив присутнім новопризначеного в.о. начальника Марківського відділу поліції Олександра Ізюмського та повідомив присутніх про відзначення Дня Соборності України. На місцевому рівні всі заклади освіти та бібліотеки, Марківський історичний музей провели тематичні заходи. Також долучились до обласних заходів.

На сьогоднішньому засіданні Ігор Дзюба поінформував присутніх про свою діяльність та про роботу виконавчих органів Марківської селищної ради за 2021 рік. У своєму виступі Ігор Анатолійович подякував усім тим, без кого результативність діяльності громади була б неможливою і зауважив: «Завдяки кропіткій праці злагодженого механізму  виконавчого комітету, депутатського корпусу, структурних підрозділів селищної ради можна досягти позитивних результатів на благо всієї громади. Наступними питаннями порядку денного були питання стосовно земельних відносин про які доповідала начальниця відділу земельних відносин Марківської селищної ради Олена Самардакова. По завершенню розгляду питань порядку денного, у різному,  перед присутнім з річним звітом виступили поліцейські офіцери громади Іван Білянський та Валентин Капля.

Всі прийняті рішення, звіт селищного голови та поліцейських громади можна буде переглянути згодом на офіційному веб-сайті Марківської громади.