"Схід" Марківської ТГ взяли участь у волейбольних баталіях в смт Біловодськ

Дата: 24.01.2022 14:32

Фото без опису 22 січня з нагоди 79-ї річниці визволення смт Біловодськ від нацистських окупантів відбувся Відкритий кубок Біловодської СТГ з волейболу. За звання

переможців боролись 6 команд з різних місць Луганської області: смт Біловодськ, "Схід" Марківська ТГ, смт Мілове, "Ера" Новопсков, смт Новоайдар та "Газовик" м. Рубіжне.

Наші спортсмени з команди «Схід-Марківської ТГ» відчайдушно боролися та поступилися господарям з смт. Біловодськ. В ході змагань виграли у команди з смт. Новоайдар. У вирішальній грі за третє місце з Міловчанами були за крок до перемоги. Тож загальний підсумок змагань - 4-те місце. Вітаємо з виступом! Наступного разу перемога неодмінно буде у марківчан, віримо у ваш командний запал!