Чергову угоду про співпрацю підписали на Марківщині

Дата: 25.01.2022 11:36

25 січня 2022 року до Марківської ТГ завітав голова Луганського обласного відділення олімпійського комітету України Віктор Острєцов в рамках реалізації нового Всеукраїнського проєкту «Моя олімпійська мрія», започаткований НОК України для більш широкої популяризації олімпійських ідеалів та цінностей, здорового способу життя й спонукання до спортивних амбіцій вихованців дитячо-юнацьких спортивних шкіл. Директор навчально-наукового інституту фізичного виховання та спорту Луганського національного університету ім. Т.Шевченка – Олександр Дубовой, кандидат педагогогічних наук, мастер спорта України з пауэрліфтингу, майстер спорта України з богатирського багатоборства. Поінформував про умови вступу марківських спортсменів до лав їх закладу, де завжди охоче чекають на талановиту й перспективну молодь. Почесних гостей зустрічали разом з очільником громади Ігорем Дзюбою його заступники Андрій Лигута та Галина Худик, головний спеціаліст відділу молоді та спорту Марківської селищної ради Олександр Білик та тренерський склад Марківської ДЮСШ на чолі з Романом Демко.

Сьогодні відбулась важлива і знакова для  спортивної Марківщини подія - в ході зустрічі був підписаний Меморандум про співпрацю.

Головною метою Меморандуму є зміцнення авторитету й підвищення іміджу Луганської області шляхом поширення олімпійської освіти й культури, сприянню діяльності суб’єктів олімпійського руху в області, вивчення та збереження олімпійської історії, олімпійських та спортивних традицій, розвитку масового спорту, підготовці олімпійського резерву та розвитку спорту вищих досягнень.

Підписи під відповідним документом поставили очільник Марківської громади Ігор Дзюба, голова Луганського обласного відділення олімпійського комітету України Віктор Острєцов та ректор Луганського національного університету ім. Т.Шевченка, доктор педагогічних наук, професор Олена Караман. Підписуючи меморандум, Ігор Анатолійович зазначив, що Марківщина – надзвичайно спортивний край і завжди є активним учасником різноманітних спортивних змагань не лише області. Він запевнив, що це об’єднання зусиль відбувається задля розвитку масової фізичної культури та спорту, залучення різних груп населення до ведення здорового способу життя та систематичних занять спортом.

Також під час зустрічі тренери Марківської ДЮСШ та їх вихованці були відзначені подяками за зразкове виховання своїх підопічних та значний внесок у розвиток фізичної культури та спорту України. гості також привезли в подарунок м’ячі, календарі та інше для вихованців Марківської ДЮСШ

Сподіваємось, що у тісній співпраці олімпійського комітету, місцевої влади та професійного тренерського складу прізвища наших спортивних геніїв неодмінно з’являться на олімпійському п’єдесталі.