Чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Марківської селищної ради

Дата: 26.01.2022 15:54

26 січня 2022 року заступник селищного голови Марківської селищної ради Галина Худик провела чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини. Сьогодні для розгляду членам комісії пропонувалися наступні питання порядку денного:

1. Про надання неповнолітнім та малолітнім дітям статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.
  2. Про надання дозволу громадянам на підпис та оформлення документів у сфері земельних відносин від імені неповнолітніх та малолітніх дітей.
  3. Про надання дозволу на отримання  військовослужбовцем, та членами його сім’ї грошової компенсації за належне отримання ними жилого приміщення, для придбання житла на неповнолітню та малолітню дитину.
  4. Про вирішення питання щодо позбавлення батьківських прав.
  5. Про надання статусу дитини-сироти малолітній дитині.
  6. Про розгляд заяви громадянина щодо нецільового використання аліментів.

Відповідно всіх питань прийняті відповідні рішення на користь захисту прав дитини.