І знову до теми питної води

Дата: 03.02.2022 11:32

У четвер, 3 лютого, під головуванням заступника селищного голови з питань виконавчих органів ради Юрія Ковтуна відбулася нарада представників Марківської селищної ради, Марківського управління ГУ Держпродспоживслужби в Луганській області та КП «Марківка вода» з питань стану і готовності централізованого й нецентралізованого питного водопостачання населення Марківщини. В засіданні взяли участь старости Марківської громади.

Учасники наради детально обговорили питання ефективного забезпечення питною водою всіх старостинських округів. Йшлося також про реалізацію проєктів створення органів самоорганізації на прикладі Бондарівського та Караван-Солодківського старостатів.

Предметно обговорили питання забезпечення ефективного водопостачання сіл Ліснополянського старостинського округу. З цією ж метою взяли на олівець тему придбання башти Рожновського – питною водою в перспективі мають бути забезпечені всі населені пункти Марківської громади.