«Молодушка» відтепер в званні народного

Дата: 07.02.2022 16:54

Вокальному ансамблю Бондарівського сільського будинку культури «Молодушка» відповідно до наказу управління культури, національностей, релігій та туризму Луганської обласної державної адміністрації за поданням відділу культури, національностей, релігій та туризму Марківської селищної ради присвоєно звання народного.

Цей колектив було створено у 2010 році Галиною Овчаренко. До його складу увійшли Катерина Гавран, Марина Демко, Галина Овчаренко та Валентин Горбаньов. Спочатку ансамбль виконував лише сучасні пісні. Але  згодом репертуар було значно розширено. Зараз у виконанні «Молодушки» звучать народні, патріотичні, ліричні твори.

Наразі вокалісти в своєму арсеналі мають пів сотні пісень. Учасників колективу об'єднують творча діяльність, багаторічна дружба, а головне – любов до пісні. Щире захоплення мистецтвом спонукає до постійного творчого росту. Присвоєння почесного звання народного ансамблю «Молодушці» – переконливе цьому свідчення.

Вітаємо земляків з такою визначною подією! Бажаємо нових творчих злетів і щирих шанувальників. Нехай ніколи не всихає джерело любові до української пісні!