Робочі візити селищного голови до старостатів

Дата: 11.02.2022 15:27

У п’ятницю, 11 лютого, голова Марківської селищної ради Ігор Дзюба з робочим візитом побував у Сичанському та Ліснополянському старостатах. В поїздці взяли участь начальник відділу культури, національностей, релігій та туризму Ольга Стрижаченко і т.в.о. директора, завідувач відділу соціальної допомоги вдома КУ «Центр надання соціальних послуг» Олена Бондар.

В Сичанському саме активно ведеться реконструкція/капітальний ремонт будівлі для надання медичних та соціальних послуг. Процес здійснюється в рамках Спеціальної програми підтримки Східної України, що фінансується урядом Німеччини.

Ігор Анатолійович відзначив оперативність, з якою ведуться ремонтні роботи, а також їхню якість. До речі, під’їзд до населеного пункту, як і сільські вулиці, були ретельно розчищені. Під час візиту до Сичанського ліцею селищний голова взяв на олівець проблему необхідності ремонту кабінету, де розташовується шкільний музей.

Візитери проінспектували стан приміщення Сичанського будинку культури. Там систематично ведуться роботи з поточного ремонту. Для повноцінного функціонування закладу потрібно відновити систему опалення. Це необхідно, аби учасники клубних формувань, бажаючі позайматися на тренажерах, відвідувачі бібліотеки мали змогу за допомогою працівників культури організувати власне дозвілля й взимку. На користь того, що цей заклад користується популярністю серед місцевого населення,

В Лісній Поляні очільник Марківської громади оглянув адмінприміщення, в якому наразі розташовуються старостат, фельдшерський пункт, Будинок культури і бібліотека.  Розглядалися варіанти більш ефективного використання будівлі. Для досягнення позитивних результатів у цьому Ігор Дзюба дав доручення старості Ліснополянського старостату Олександру Паршину ретельно опрацювати ймовірні варіанти та підготувати відповідні розрахунки.

Розглядали також можливість розширення площі для надання культурних послуг у пристосованому приміщенні. Обговорювали плани поповнення спектру надання культурних послуг із перспективами участі у проєктах.

Робочі поїздки з метою ознайомлення зі станом соціальних об’єктів та виявлення проблем для їхнього усунення матимуть систематичний характер.