«Марківчани – учасники бойових дій на території інших держав»

Дата: 14.02.2022 13:11

Фото без опису15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. З цієї нагоди Марківський історичний музей і відділ культури, національностей, релігій та туризму Марківської селищної ради презентують фотоальбом «Марківчани – учасники бойових дій на території інших держав».На Марківщині учасників бойових дій на території інших держав – 68 чоловік. «Чорний тюльпан» повернув додому тіло героїчно загиблого в Афганістані Віктора Олексійовича Рипала – марківчанина, чиє ім'я носить одна із вулиць селища. 60 наших земляків відзначено державними нагородами. Ордена Червоної Зірки удостоєні Сич О.І., Вахно С.В., Курячий С. П., Кузнецов В.А., Базікало В.М., посмертно – Рипало В.О. Герої посеред нас. Бажаючих ознайомитися з фотоальбомом запрошуємо до Марківського історичного музею!