На порядку денному – питання життєдіяльності громади

Дата: 14.02.2022 14:22

Члени виконкому Марківської селищної ради на його черговому засіданні 14 лютого під головуванням селищного голови Ігоря Дзюби розглянули низку актуальних для громади питань.

Мова йшла про організацію та проведення громадських робіт на Марківщині, про зміну поштової адреси, про затвердження проєкту «Капітальний ремонт автомобільної дороги по кварталу Молодіжному та вулиці Гагаріна смт Марківка Старобільського району Луганської області. Коригування».

На голосування виносилися питання взяття на соціальний квартирний облік кількох громадян, котрі підпадають під зазначену категорію; про надання статусу дитини-сироти та встановлення опіки над нею; про надання неповнолітнім та малолітнім громадянам статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

Крім того, йшла мова про зобов’язання військовослужбовця, як такого, що перебував на обліку громадян, котрі потребують поліпшення житлових умов, і отримав грошову компенсацію за належне йому, повідомити про придбання житлового приміщення з обов’язковим внесенням неповнолітніх дітей співвласниками придбаного житла в частках, які відповідають отриманій на них грошовій компенсації.

Члени виконавчого комітету проголосували за затвердження вартості харчування в закладах дошкільної та загальної середньої освіти; за затвердження програми для кривдників, а також місцевої програми «Питна вода Марківщини на 2022-2025 роки».

На порядок денний виносилися питання про погодження відшкодування різниці між встановленим розміром тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення й економічного обґрунтування фактичними витратами на їх виробництво тощо.

Під час надання дозволів на збір сухих повалених дерев учасники засідання дійшли згоди, що відтепер ці документи видаватимуться строком на рік з моменту їх видачі. Заготовляти дрова дозволяється виключно для особистих потреб.

Серед інших питань порядку денного особливу увагу звернули на санітарно-епідеміологічний стан на Марківщині. За інформацією в.о. директорки КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Тамари Лигути, наразі наша громада лідирує за показником захворюваності на коронавірусну інфекцію на Луганщині. Тож дотримання карантинних вимог вимагає особливої пильності.

З усіх питань було прийнято відповідні рішення.