Марківська селищна військова адміністрація

Триває підготовка до чергової двадцятої сесії Марківської селищної ради

Дата: 14.02.2022 15:07

14 лютого 2022 року в ході підготовки до чергової сесії Марківської селищної ради відбулось засідання постійної комісії з питань освіти, культури, молоді, фізкультури і спорту, охорони здоров’я та соціального захисту населення під головуванням заступниці селищного голови Галини Худик. В ході засідання члени комісії прийняли рішення винести на розгляд сесії наступні питання порядку денного:

1. Про внесення змін до Програми «Розвиток освіти Марківської селищної ради» на 2022 рік.
  2. Про введення додаткових 0,5 штатної одиниці до штатного розпису Дитячо-юнацької спортивної школи Марківської селищної ради Луганської області.
  3. Про прийняття до відома звіту про виконання Програми розвитку культури Марківської селищної ради на 2020-2021 роки за 2021 рік.
  4. Про прийняття до відома звіту про виконання Програми реалізації культурно-масових заходів на території Марківської селищної ради на 2021 рік.