З Днем пам’яті воїнів-інтернаціоналістів!

Дата: 15.02.2022 08:06

Фото без описуЩороку 15 лютого народ України вшановує героїчні подвиги та вірність військовому обов’язку учасників бойових дій на території інших держав. Цей день приурочений до виведення військ з Афганістану. Саме 15 лютого 1989 року останній солдат перетнув афгансько-узбецький кордон біля містечка Термез. Відтоді ця дата увійшла в історію як День пам’яті.

Вшанування цієї події свідчить про глибоку повагу українського суспільства до громадян, яким довелося в мирний час виконувати нелегкий інтернаціональний обов’язок в гарячих точках.

З кожним роком все далі історія віддаляє нас від вогняних літ афганської війни. Але час не здатен викреслити з нашої пам’яті героїчні подвиги, приклади мужності та вірності військовому обов’язку наших співвітчизників. Час і досі не загоїв рани учасників тієї жорстокої війни, які живуть і працюють на Марківщині, ніколи не забуваючи про біль від втрат на чужій землі, свято шануючи дружбу з бойовими побратимами.

Щира дяка від імені всієї Марківської громади їм за це, а також за активну громадянську позицію. Бажаю вам і вашим родинам добра, щастя, миру, достатку, міцного здоров’я та довгих років життя. Нехай завжди над нами буде мирне небо!

З повагою селищний голова Ігор ДЗЮБА