Урочисте зібрання з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Дата: 15.02.2022 10:47

З кожним роком все далі й далі історія віддаляє нас від вогняних років афганської війни. Але час не підвладний викреслити з нашої пам’яті героїчні подвиги, приклади мужності та вірності військовому обов’язку, які продемонстрували тисячі відданих синів і дочок України, долею одягнених у солдатські шинелі.

Сьогодні ми вшановуємо пам’ять загиблих воїнів, які виконували інтернаціональний обов’язок. Ми схиляємо голови перед їх подвигом, мужністю, витримкою.

15 лютого відбулось урочисте зібрання з нагоди 33-ї річниці з дня виведення військ з Афганістану. Вшанувати співвітчизників прийшли ветерани та члени районної організації «Українська спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)». До присутніх звернулися голова районної організації «Українська спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)» підполковник Іван Левченко та  селищний голова Марківської селищної ради Ігор Дзюба, побажавши ветеранам війни в Афганістані, членам їх сімей здоров’я, родинного затишку та благополуччя, впевненості в завтрашньому дні та мирного неба. До винуватців урочистостей звертався й начальник 1 відділу Старобільського РТЦК та СП підполковник Юрій Шемякін.

Хвилиною мовчання та покладанням до підніжжя пам’ятника вінків та квітів, як символу чоловічої невмирущої дружби учасники зібрання вшанували пам’ять загиблих в горах Афганістану синів України…

Схиляємо голови перед тими, хто пролив свою кров заради забезпечення миру. Ми завжди будемо пам’ятати всіх тих, хто не повернувся.

Під час заходу учасникам бойових дій у Афганістані Марківщини були вручені відзнаки за мужність, самовідданість і героїзм, виявлені під час виконання інтернаціонального обов’язку та з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Серед нагороджених почесними грамотами Луганської обласної організації Української Спілки ветеранів Афганістану воїнів-інтернаціоналістів – Олександр Нікітенко та Олександр Зорик, подякою – Юрій Грібенник і Олександр Сумароков, пам’ятною медаллю Української  Спілки ветеранів Афганістану воїнів –інтернаціоналістів – Валерія Базікала, грамотами РТЦК та СП – Івана Левченка, Володимира Бондаря й Івана Барана.

Шануймо живих – ви Герої назавжди! Бажаємо Вам родинного затишку та благополуччя, впевненості у завтрашньому дні, щастя, добра, а головне – миру та довгих років життя!

Захід відбувся з суворим дотриманням карантинних обмежень «червоного» рівня, передбаченого постановою КМУ №1236 від 09.12.2020 року.