УВАГА !!! СКАЗ!

Дата: 16.02.2022 08:28

Фото без описуМарківське управління Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області повідомляє, що в с. Кризьке, Марківської селищної ради зареєстровано випадок сказу собаки.

Згідно п. 3 «Плану комплексних заходів щодо ліквідації сказу тварин в с. Кризьке, Марківської селищної ради, Старобільського району» затвердженого рішенням ДНПК при Старобільській РДА від 31.01.2022 року співробітниками Марківської районної державної лікарні ветеринарної медицини 16.02.2022 року на території села Кризьке будуть проводитися позапланові заходи з вакцинації сприятливих видів тварин проти сказу.

Дану роботу буде розпочато приблизно з 8 години біля будівлі старостату с. Кризьке.

За більш детальною інформацією можна звернутися до фельдшера Бондарівської дільниці ветеринарної медицини Білокобильської Ольги Василівни за телефоном 0669542983

ЗВЕРТАЄМО ОСОБЛИВУ УВАГУ, ЩО ТІЛЬКИ ВАКЦИНАЦІЯ ЗБЕРЕЖЕ