Відбулося покладання квітів у рамках відзначення Дня героїв Небесної Сотні

Дата: 18.02.2022 09:01

20 лютого 2022 року  ми відзначаємо восьму річницю з дня трагічних, сповнених героїзму подій Революції Гідності. Цей день назавжди увійде в історію України як символ жертовності, патріотизму та героїзму і вкотре підтвердить тезу про те, що в найважчий період нашої історії знайдуться герої, які своєю жертовністю дозволять будувати нам майбутнє.

Сьогодні, 18 лютого, напередодні Дня Героїв Небесної Сотні відбулось покладання квітів до пам’ятного знаку «Захисникам України» що у центрі селища Марківка. Керівний склад Марківської селищної ради хвилиною мовчання вшанували пам’ять патріотів, які ціною власного життя дали можливість Україні бути незалежною, демократичною державою та поклали квіти до пам’ятного знаку.

Гідність, свобода, відвага, єдність, честь – стали одними з головних об’єднавчих цінностей Революції Гідності. Зі скорботою сьогодні схиляємо голови перед нашими Героями, які захищали свободу та незалежність України під час подій Революції Гідності.

Будьмо гідні своїх Героїв, які віддали свої життя за нашу свободу та право на вільний розвиток!