На позачерговій сесії Марківської селищної ради

Дата: 22.02.2022 15:09

На пленарне засідання 21 позачергової  сесії Марківської селищної ради восьмого скликання сьогодні зібралися 22 депутати. Перш ніж перейти до розгляду питань порядку денного, очільник Марківської громади звернувся до присутніх щодо ситуації, яка нині тримає у напрузі весь світ та, насамперед, українців. «Наразі інформаційне поле сповнене низкою тривожних повідомлень. Не всі вони відповідають дійсності, а більшість взагалі створено з метою нагнітання ситуації, дестабілізації нашої держави та посилення паніки по обидва боки лінії розмежування. Зараз головне не поширювати хибні чутки, тим самим сприяючи ворогу отримати перевагу в «інформаційній війні». В нашій області вже формуються підрозділи тероборони, всі необхідні заходи для цього передбачені й у нас в громаді. Тож, зберігаємо спокій та розсудливість! Пам’ятайте, що керівництво нашої держави робить все можливе, аби уникнути військового конфлікту» - наголосив Ігор Дзюба.

Тож, на порядок денний було запропоновано 18 питань, які були попередньо вивчені членами постійних депутатських комісій, детально опрацьовані та рекомендовані на затвердження сесії селищної ради.

Переважна більшість питань порядку денного стосувалась фінансової підтримки установ та організацій громади. Зокрема, депутати внесли зміни до діючих програм, а саме:

1. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства «Марківський центр первинної медико-санітарної допомоги» Марківської селищної ради на 2022 рік.

2. Про внесення змін до фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Марківський центр первинної медико-санітарної допомоги» Марківської селищної ради на 2022 рік.

3. Про внесення змін до Програми розвитку та підтримки Комунального некомерційного підприємства «Марківська багатопрофільна лікарня Марківської селищної ради» на 2022 рік.

4. Про внесення змін до фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Марківська багатопрофільна лікарня «Марківської селищної ради» на 2022 рік.

5. Про внесення змін до Програми на зміцнення матеріально-технічної бази вторинної (спеціалізованої) медичної допомоги на 2022 рік на території Марківської селищної ради, що надається Комунальним некомерційним підприємством «Марківська багатопрофільна лікарня «Марківської селищної ради» на 2022 рік.

6. Про внесення змін до Програми «Розвиток освіти Марківської селищної ради» на 2022 рік.

7. Про введення додаткових 0,5 штатної одиниці до штатного розпису Дитячо-юнацької спортивної школи Марківської селищної ради Луганської області.

8. Про передачу легкового автомобіля та автобуса.

9. Про затвердження Програми розвитку земельних відносин та охорони земель на території Марківської селищної ради на 2022-2025 роки.

10. Про затвердження Програми відшкодування різниці в тарифах на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення на території Марківської селищної ради на 2022 рік.

11. Про звіт щодо виконання бюджету Марківської селищної територіальної громади за 2021 рік.

12. Про внесення змін до бюджету Марківської селищної територіальної громади на 2022 рік.

13. Про затвердження переліку адміністративних послуг, які надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Марківської селищної ради Луганської області.

14. Про затвердження Положення про сервіс «Мобільний ЦНАП» відділу «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Марківської селищної ради Луганської області.

15. Про затвердження Положення про сервіс «Мобільний адміністратор» відділу «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Марківської селищної ради Луганської області.

16. Про затвердження Програми фінансування заходів забезпечення територіальної оборони на території Марківської селищної територіальної громади на 2022 рік.

17. Про прийняття до відома звіту про виконання Програми розвитку культури Марківської селищної ради на 2020-2021 роки за 2021 рік.

18. Про прийняття до відома звіту про виконання Програми реалізації культурно-масових заходів на території Марківської селищної ради на 2021 рік.

Нагадуємо відвідувачам сайту, що згідно до чинного законодавства усі результати поіменного голосування депутатів розміщені на офіційному веб-сайті селищної ради. З повною інформацією про ухвалені рішення на сесійному засіданні селищної ради ви можете ознайомитись в рубриці "Рішення сесій".