Підготовка до змагань на "Ниві"

Відділ молоді та спорту Марківської селищної ради спільно з КУ ФСК "Нива" та Марківською ДЮСШ завершують останні приготування до Кубку з міні-футболу серед учнів 7-9х класів ЗЗСО, присвяченого пам'яті воїнів-прикордонників Марківщини, який відбудеться завтра, 21 травня о 10-00 год.

17:22 20.05.2021

Шановні працівники банківських установ Марківської громади !

Прийміть найкращі вітання з нагоди професійного свята – Дня банківського працівника! Цим святом держава відзначає важливу роль банківської системи і значний внесок банківських працівників у розвиток економіки України та забезпечення її фінансової стабільності.

09:21 20.05.2021

Відділ економічного розвитку та інвестицій Марківської селищної ради постійно на зв'язку з громадськими організаціями. Вчора, 19.05.2021 року спеціалісти відділу разом з представниками громадськості взяли участь в онлайн вебінарі "Інформація про особливості та умови конкурсу для організацій громадянського суспільства Донецької та Луганської областей у межах діяльності Компоненту «Місцеве самоврядування та реформа з децентралізації влади» Програми ООН із відновлення та розбудови миру. Сподіваємось подача проєктних заявок буде успішна.

08:17 20.05.2021

Вилучення з місцевих бюджетів роздрібного акцизу на тютюн є неприпустимим – АМУ

В урядовому законопроекті закладено норму вилучення з бюджетів громад 5% роздрібного акцизу з тютюну. Через це муніципалітети можуть втратити 2,4 млрд грн, а справедливих компенсаторів для кожної громади Мінфін не може запровадити.

15:55 19.05.2021

Охорона праці під час виконання дорожніх робіт.

З початком весни в Луганській області розпочалися  роботи з ремонту доріг. Під час проведення дорожніх робіт залучають велику кількість техніки та робітників, які працюють на обмеженій території, що може привести до виникнення травмонебезпечних ситуацій. У зв’язку з цим Біловодське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Луганській області закликає роботодавців та працівників звертати увагу на вимоги безпеки під час виконання дорожніх робіт.

13:43 18.05.2021

Юристка Міловського центру добилась скасування штрафу клєнтки

До Міловського місцевого центру звернулась жителька непідконтрольної території з проханням допомогти у складній ситуації. Вона перетинала державний кордон з Росії в Україну, та на пункті пропуску її визнали правопорушницею: вона залишила непідконтрольну територію через пункт пропуску з Росією, (з метою звідти вже потрапити в Україну), що є правопорушенням, за яке передбачено штраф у розмірі 1700 грн.

09:51 17.05.2021