Працюємо на перспективу!

01 квітня 2021 року відбулась запланована довгоочікувана зустріч з представниками Проєкту GIZ «Спеціальна програма підтримки Східної України (підконтрольні Уряду території)» Рене вон Продзінскі та Маргаритою Демченко спільно з міжнародним експертом Йенсом Мюхстендом на об’єкті Сичанської лікарської амбулаторії, де планується створення соціального центру для людей похилого віку з метою більш глибокої інспекції будівлі. Марківську громаду на цій зустрічі представляли – заступник селищного голови Юрій Ковтун, в.о директора КНП «Первинної медико-санітарної допомоги» Тамара Лигута, начальник відділу економічного розвитку та інвестицій Вікторія Сиса, в.о. директора КУ «Центр надання соціальних послуг» Світлана Кучерова, староста сіл Сичанське, Бондарне, Виноградне, Лобасове Наталія Рибалка.

16:06 01.04.2021

Марківський селищний голова Ігор Дзюба з робочою поїздкою відвідав сьогодні село Сичанське та Лобасове Марківської громади та на власні очі ознайомився з роботою, яка планується, або вже ведеться на вказаній території. У поїздці взяли участь заступник селищного голови Юрій Ковтун, поліцейські офіцери громади Валентин Капля та Іван Білянський.

16:04 31.03.2021

Сонечко припікає - до роботи закликає!

Навесні, зазвичай, на території всіх сіл Марківської громади ведуться роботи по приведенню в належний стан парків, прилеглих лісосмуг, вулиць, прибудинкових територій та інших місць в залежності від стану. З настанням тепла такі роботи активно тривають на території всієї громади. КП "Марківський комунальник" та працівниками, що задіяні на громадські роботи здійснюється прибирання кладовищ, вивіз сміття, ліквідація стихійних сміттєзвалищ, вирубка чагарників та інші необхідні роботи. Окрім того всі організації та установи громади активно долучилися до робіт з благоустрою територій, бо у кожної установи закріплене місце прибирання, яке вони тримають у постійній чистоті. звичайні громадяни також не лишаються осторонь тижня чистоти, свої присадибні ділянки вже привели у належний стан. Марківщина готуюється до Великодня

12:53 31.03.2021

УВАГА КОНКУРС!

З метою популяризації образотворчого та декоративного ужиткового мистецтва через розвиток сучасних мистецьких тенденцій України, у термін з 20 квітня до 25 травня 2021 року відбудеться відкритий Всеукраїнський конкурс «Його величність Натюрморт».

08:56 31.03.2021

Diamond Voice - КОНКУРС

Всеукраїнський вокальний онлайн-конкурс для окремих солістів та колективів - Diamond Voice!!! встигніть зареєструватися за посиланням: https://musicstar.in.ua/proiekty/konkurs-diamond-voice

09:02 30.03.2021

Може вже досить?

Кожного року навесні та восени у нашій громаді горять і димлять вогнища: восени спалюють опале листя, навесні – торішню траву. Спалювання сухих рослинних залишків стало для наших громадян настільки звичним, що практично не звертається увага на те, якої шкоди ці дії завдають довкіллю, життю та здоров’ю людей.

09:01 30.03.2021

Засідання конкурсної комісії на заміщення вакантної посади керівника Комунального некомерційного підприємства «Марківський центр первинної медико-санітарної допомоги» Марківської селищної ради

29 березня 2021 року відбулося перше засідання конкурсної комісії на заміщення вакантної посади керівника Комунального некомерційного підприємства «Марківський центр первинної медико-санітарної допомоги» Марківської селищної ради.  На порядку денному розглядалося питання щодо затвердження інформації про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади керівника Комунального некомерційного підприємства «Марківський центр первинної медико-санітарної допомоги» Марківської селищної ради.

16:40 29.03.2021

Оце так новина!

Сьогодні спеціалісти відділу ЖКГ Марківськоі селищноі ради спільно з поліцейськими офіцерами громади виявили факт проведення несанкціонованих земельних робіт в прибережній захисній смузі біля річки Деркул.

14:46 29.03.2021

Суд застосував примусові заходи медичного характеру до чоловіка, який спричинив своїй дружині тяжкі тілесні ушкодження, від яких настала смерть потерпілої

02 березня 2021 року Марківський районний суд Луганської області розглянув клопотання про застосування примусових заходів медичного характеру щодо громадянина К., місцевого мешканця, за фактом вчинення ним суспільно-небезпечного діяння, передбаченого частиною другою статті 121 Кримінального кодексу України (умисне тяжке тілесне ушкодження, яке спричинило смерть потерпілого).

10:56 29.03.2021