До уваги споживачів природного газу!

Марківське міжрайонне управління по експлуатації газового господарства -  філія акціонерного товариства «Оператор газорозподільної системи «Луганськгаз» повідомляє, що відповідно до вимог “Правил безпеки систем газопостачання”, затверджених Наказом Міністерства енергетики та вугільної промисловості України 15.05.2015 року № 285 та “Кодексу газорозподільних систем”, затвердженого Постановою НКРЕКП від 30.09.2015 року № 2494 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 06.10.2015 року за № 1379/27824, - умови для технічного обслуговування газових приладів забезпечуються власником (балансоутримувачем), а обслуговування та ремонт газового обладнання проводяться підприємством, що має відповідні дозвільні документи.

08:53 15.03.2021

Покладання квітів з нагоди Дня українського добровольця на Марківщині

Сьогодні керівництво Марківської селищної ради на чолі з головою Ігорем Дзюбою, спільно з працівниками військомату з нагоди відзначення Дня українського добровольця та вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України поклали квіти до пам’ятного знаку Захисників України.

10:52 14.03.2021

День українського добровольця

Сьогодні, 14 березня, у День українського добровольця, ми маємо віддати належну шану тим, хто прийняв на себе перший удар неоголошеної війни за нашу незалежність. Хоча варто пам’ятати і шанувати добровольців щодня, бо перший рік цієї війни був дуже важкий для нашої держави. Наш з вами мир пішли захищати люди, які не те що були далекі від військової справи, а взагалі не служили в армії і ніколи не тримали в руках зброю.

08:51 14.03.2021

Гарні новини від волейбольної команди «Схід» Марківськоі ОТГ!

Сьогодні на базі Марківськоі ДЮСШ, в рамках чемпіонату області серед чоловічих команд з волейболу наші спортсмени були кращими, поборовши дві гостьових команди. З волейболістами з Новоайдарщини виграли з рахунком 3:0. Рахунок з командою Білокуракинськоі ОТГ 2:1. Тож, вітаємо з перемогою, початок перемог покладено на власному полі. Сподіваємося що наступного разу так само щаститиме у гостях! Ви супер! Віримо у ваш запал та жагу до перемоги!

13:49 13.03.2021

Низку земельних питань було розглянуто на профільній комісії Марківської селищної ради напередодні чергової сесії

Засідання постійної комісії з питань земельних відносин, містобудування та охорони навколишнього природного середовища провів сьогодні депутат Марківської селищної ради Ігор Петренко. Серед запрошених, окрім членів комісії також були присутні землевпорядники з відповідних територій Марківської громади на чолі з Оленою Самардаковою – начальником відділу земельних відносин Марківської селищної ради. Всі питання були детально вивчені членами комісії та рекомендовані на розгляд сесії, яка відбудеться вже цього понеділка – 15 березня о 10.00.

16:42 12.03.2021

Про пріорітетні напрямки розвитку агропромислового комплексу Марківської громади

12 березня 2021 року за ініціативи депутата селищної ради Тетяни Романенко відбулася зустріч мешканців вулиць Мічуріна і Єременко з начальником відділу агропромислового розвитку Марківської селищної ради Іриною Григоренко. На зустрічі обговорювалися питання пріорітетних напрямків розвитку агропромислового комплексу, зокрема молочного скотарства. Присутнім було надано роз'яснення щодо організації практичної діяльності сільськогосподарського кооперативу, його цілі, мета та пріорітетні напрямки.

12:40 12.03.2021

Постійна комісія з питань діяльності ради, депутатської етики, регуляторної політики, зміцнення законності та правопорядку

11 березня 2021 року о 15.00 годині свою роботу розпочала постійна комісія з питань діяльності ради, депутатської етики, регуляторної політики, зміцнення законності та правопорядку, де головуючим виступив начальник відділу соціального захисту населення Марківської селищної ради, депутат Костянтин Тищенко. Згідно порядку денного членами комісії були розглянуті сім питань, шість з яких було рекомендовано винести на розгляд сесії. Ось їх перелік:

16:38 11.03.2021

Сьогодні відбулось засідання постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, промисловості, підприємництва та сфери послуг Марківської селищної ради, яку очолює депутат селищної ради Віталій Ткаченко. До вашого відома перелік питань, які були розглянуті членами комісії:

08:35 11.03.2021