ЕЛЕКТРОННИЙ ПІДПИС СПРОСТИТЬ  ДОСТУП ДО ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ

ЕЛЕКТРОННИЙ ПІДПИС СПРОСТИТЬ ДОСТУП ДО ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ

Електронний цифровий підпис (ЕЦП, або «кваліфікований електронний підпис» - КЕП) - безкоштовний корисний інструмент, що може використовуватись не лише для отримання документів, необхідних для одержання безоплатної правової допомоги, а і для ведення різноманітної діяльності та справ, наприклад, для доступу до системи "електронного суду" , заповнення податкових декларацій, доступ до електронних сервісів пенсійного фонду, онлайн-будинку міністерства юстиції та інших корисних сервісів.

11:45 26.02.2021

Як староста Марківської селищної ради у вінничан досвіду набирався

22 лютого з відвідин Іванівської громади розпочався навчальний візит представників органів місцевого самоврядування Донецької та Луганської областей на Вінниччину. Від Марківської громади набувати досвіду був командирований староста сіл Караван-Солодкий, Городище, Крейдяне Артем Передерій.

15:48 25.02.2021

Незаконна вирубка лісів на контролі Марківської селищної ради

Знищення лісових насаджень в Україні є однією з найбільш актуальних проблем сьогодення, що хвилює не лише екологів, а й простих громадян. Неконтрольоване вирубування лісів, особливо в зимовий період, досягає критичного рівня. Щодня нелегально вирубуються тисячі дерев. Експерти зазначають, що найоб’єктивніше про зменшення площі українських лісів і про вирубування найстаріших масивів свідчать знімки з космосу.

15:46 25.02.2021

Робоча нарада соцпрацівників КУ "Центр надання соціальних послуг" Марківської селищної ради

25 лютого 2021 року відбулася робоча нарада із соціальними працівниками КУ «Центр надання соціальних послуг» Марківської селищної ради. В роботі нараді взяв участь селищний голова Марківської селищної ради Ігор Дзюба, який повідомив про зміну тимчасового керівника установи, відтепер це Світлана Кучерова. Також керівник громади наголосив на важливості роботи вищезазначеної структури, адже дбайливість та чуйність до своїх підопічних завжди позитивно характеризує тяжку працю соціального працівника. Побажав колективу міцних та теплих взаємовідносин, конструктивної роботи націленої на бездоганний результат. Далі до присутніх звернулася Світлана Василівна, окресливши основні напрямки діяльності установи, з’ясувала ряд робочих та організаційних питань, оголосила про нові напрямки в роботі соцпрацівника, закликала до тісної співпраці.

15:44 25.02.2021

До уваги керівників сільськогосподарських підприємств, власників, орендарів та користувачів земельних ділянок!

Кабінетом Міністрів України 22 липня 2020 року прийнято постанову № 650, якою затверджено Правила утримання та збереження полезахисних лісових смуг, розташованих на землях сільськогосподарського призначення, а також внесено зміни до Типового договору оренди землі, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 березня 2004 року № 220.

15:43 25.02.2021

Обережно тонкий лід!

24 лютого спеціаліст з питань надзвичайних ситуацій Марківської селищної ради Володимир Чередниченко спільно з фахівцями Марківського міськрайонного відділу ГУ ДСНС України у Луганській області провели профілактичний рейд водоймищами району. Любителів зимової риболовлі на замерзлих водоймах ще вдосталь, тому відповідні служби регулярно інспектують узбережжя річок та озер, щоб упередити нещасні випадки. Учасники рейду спілкувалися з рибалками та застерігали їх від необачних вчинків, зокрема, не виходити на кригу, товщина і міцність якої невідомі, слідкувати за дозвіллям дітей та обов’язково пояснювати їм небезпеку пустощів на зимовій водоймі. Кожному співрозмовнику фахівці ДСНС вручили інформаційні листівки із правилами поведінки на льоду та нагадали номер Служби порятунку – 101.

15:42 25.02.2021

Необхідність збереження ранньоквітучих об’єктів рослинного світу, занесених до Червоної книги України

Щороку у весняний період триває масова торгівля ранньоквітучими видами рослин, у тому числі занесених до Червоної книги України, які є рідкісними і перебувають під загрозою зникнення.

10:57 25.02.2021

Безпека під час виконання робіт у захищеному ґрунті.

Біловодське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Луганській області інформує роботодавців та працівників підприємств про запобігання травмонебезпечних ситуацій, які можливі при роботах у захищеному ґрунті – теплицях.

10:55 25.02.2021

Про реалізацію Проєкту “Стратегічні, цифрові та партисипативні рішення для розвитку соціальної сфери в 10 громадах Луганської та Донецької областей”

Інформуємо вас про третій етап реалізації Проєкту “Стратегічні, цифрові та партисипативні рішення для розвитку соціальноі? сфери в 10 громадах Луганськоі? та Донецькоі? областеи?”, що виконується Асоціацією органів місцевого самоврядування “Асоціація учасницького розвитку громад” в рамках проєкту “Спеціальна програма підтримки Східної України (підконтрольні Уряду території)”, що здійснюється Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Уряду Федеративної Республіки Німеччина.

14:28 24.02.2021

Он-лайн нарада щодо проведення локального аналізу В Марківській громаді

Сьогодні представниці робочої групи з проведення локального аналізу в Марківській громаді Любов Куряча та Надія Рудаченко, отримали персональний менторський супровід за допомогою онлайн-консультації, який надала членкиня Правління Всеукраїнської спілки "Громадські ініціативи України, директор установи "Черкаська агенція регіонального розвитку" Любов Ропало. Вона відповіла на питання щодо удосконалення методики проведення локального аналізу, надала теоретичні знання, порадила як їх застосовувати на практиці, побудувати комунікацію. Далі буде…

14:27 24.02.2021