Дата: від до Скинути

Шановні працівники енергетичної галузі району! Щиро вітаємо Вас з професійним святом – Днем енергетика!

День енергетика – це дата, яка об’єднує багато поколінь енергетиків, і молодих спеціалістів, які лише починають свій професійний шлях, і досвідчених фахівців, які вже відбулися професійно, і ветеранів галузі, на яких ми рівняємося.

08:00 22.12.2020

Засідання чергової другої сесії Марківської селищної ради восьмого скликання

21 грудня 2020 року на черговій сесії Марківської селищної ради селищна ТВК оголосила Дзюбу Ігора Анатолійовича селищним головою Марківської селищної ради. Після складання присяги Ігор Дзюба продовжив засідання сесії, в ході засідання якої було обрано секретаря ради – Надію Кривошлик та заступників – Андрія Лигуту та Юрія Ковтуна. Також більшістю голосів депутати проголосували за склад робочої групи з розробки регламенту.

20:46 21.12.2020

До уваги мешканців громади!

Від завтра селищний голова Марківськоі селищноі ради Ігор Дзюба розпочне свою роботу з візиту до всіх сіл об’єднаної громади, згідно графіка.

20:00 21.12.2020

Хочу придбати землю у власність. Чув, що зараз її можна отримати безкоштовно від держави. Чи це так, і як саме це зробити? (із звернення до місцевого центру)

Дійсно, кожен українець, якому виповнилося 18 років, може отримати землю для різних потреб від держави безоплатно. Але, зверніть увагу, безоплатною тут буде сама ділянка, але не весь процес її оформлення. Місце розташування ділянки можна вибрати самостійно на кадастровій карті, загально доступній у мережі Інтернет, чи іншим шляхом. Законодавчих обмежень у виборі місця немає: можна вибрати ділянку, яка ще не зайнята, у будь-якому місці України. Але за кожним цільовим призначенням безоплатно ділянку можна отримати лише один раз, тобто за різними призначеннями сукупно - 6 разів.

13:42 21.12.2020

Як розраховується розмір пенсії?

Питання щодо того, на який розмір пенсії за віком можна розраховувати після прийняття пенсійної реформи у 2017 р., цікавить кожну особу передпенсійного віку. Найбільше занепокоєння викликано зменшенням розміру оцінки одного року страхового стажу з 1,35 до 1%, оскільки існує думка, що таке зменшення негативно вплине на розмір пенсії. Аби спростувати таку помилкову думку, наведемо конкретні приклади для порівняння.

13:41 21.12.2020

ДО УВАГИ!

21.12.2020 року о 15-00 годині в залі засідань Марківської районної державної адміністрації за адресою: вул. Центральна, 18, смт Марківка, Луганська область відбудеться продовження засідання першої сесії Марківської селищної ради восьмого скликання.

12:00 21.12.2020

Футбольні вихідні

Стартував довгоочікуваний Чемпіонат Луганської області з футзалу 2020/21. Після першого матчу команда "Нива - Марківська ОТГ" у сутичці з "Патрульною поліцією" зараховує на свій рахунок перемогу 9:1.

13:46 20.12.2020

Місцевий акциз на пальне збережено – парламент ухвалив зміни до Бюджетного кодексу

15 грудня Верховна Рада України прийняла у другому читанні та в цілому проєкт Закону України «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України» №4100-д від 05.11.2020. Одним з найголовніших бюджетних питань, які відстоювала Асоціація міст України, було збереження зарахування до бюджетів місцевого самоврядування частини (13,44%) акцизного податку на пальне. Парламент під час розгляду Законопроєкту №4100-д підтримав відповідні поправки народних депутатів Галини Васильченко та Вячеслава Рубльова.

08:29 18.12.2020