Право на спротив

Під таким гаслом сьогодні в Координаційному центрі Марківської селищної військової адміністрації в місті Києві представники нашої громади відзначили скорботну річницю.

13:42 20.02.2024

Характери Гідності

Спільний проєкт Національного музею Революції Гідності та ГО «Родина Героїв «Небесної Сотні».

14:26 19.02.2024

ОБОВ’ЯЗКОВА ІДЕНТИФІКАЦІЯ ОСІБ, ПЕРЕМІЩЕНИХ ДО 24 ЛЮТОГО 2022 РОКУ

Згідно з  урядовою постановою, пенсіонерам, які стали внутрішньо переміщеними особами до 24 лютого 2022 року та отримують пенсії через поточні рахунки в АТ «Ощадбанк», термін проходження фізичної ідентифікації продовжено до 31 березня 2024 року.

09:49 19.02.2024

У 2023 році UNDP спільно з Міністерством молоді та спорту України й обраними партнерами реалізували програму ВІДНОВА:UA.

Програма спрямована на залучення молоді до відновлення України та нормалізації життя в постраждалих від війни громадах за допомогою молодіжних обмінів. До обмінів долучилися понад 700 представників молоді із 24 громад 12 областей України.

18:27 16.02.2024

Центр зайнятості: нова спеціальність – реальність

🔊Шановні мешканці Луганщини! Луганський обласний центр зайнятості запрошує  Вас скористатися можливістю отримати ваучер та безкоштовно здобути нову професію або спеціальність. На Ваш вибір 79 професій та 45 спеціальностей. Звертаємо Вашу увагу на те, що в Перелік професій та спеціальностей для навчання за якими може бути виданий ваучер, додали нову професію -  "Сапер (розмінування)". Обирайте те, що цікавить саме Вас та звертайтеся до нас! ⚠️Категорії осіб, які можуть отримати ваучер та порядок видачі ваучерів  тут: 🔽 https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/207-2013-%D0%BF#Text 🌐Повний Перелік професій, спеціальностей для навчання за якими може бути виданий ваучер тут:🔽 https://www.dcz.gov.ua/publikaciya/perelik-profesiy-specialnostey-dlya-navchannya-za-yakymy-mozhe-buty-vydanyy-vaucher ‼️ Звертайтеся за телефонами  0505874302,  0999783630, 0663780527  або подайте онлайн -заявку на отримання ваучера за посиланням https://voucher.dcz.gov.ua/ вказавши Луганський обласний центр зайнятості бажаним для отримання ваучера.

18:26 16.02.2024