УВАГА! УВАГА!

Розпочався прийом заявок на обласний конкурс «Молода людина Луганщини – 2020»!

08:23 13.11.2020

В Україні ввели карантин вихідного дня.

Головні заборониУряд запровадив в Україні карантин вихідного дня. Тепер на вихідних не працюватимуть ресторани, бари, кафе, торгові центри та кінотеатри. Таке рішення ухвалили на засіданні Кабміну у середу.

10:21 12.11.2020

"Бюджет участі" - фінішна пряма

Добігла кінця Програма з реалізації бюджету участі в Марківській об’єднаній територіальній громаді на 2020 рік. На конкурсний відбір в рамках Бюджету участі було подано 12 проєктних заявок. Всі 12 стали переможцями, бо загальна вартість всіх поданих проєктів не перевищила обсяг коштів, який був визначений для реалізації Програми бюджету участі. Загальний обсяг видатків з бюджету громади , що планувалося витратити на реалізацію проєктів, склав 360 тис. грн. По факту – загальна вартість 12 проєктів – переможців склала 373980 грн., в т.ч. кошти виділені з бюджету громади 351804 грн., кошти залучені ініціаторами проєктів 22172 грн.

08:18 12.11.2020

Реалізація проєктів бюджету участі триває на Марківщині

Ось і мальнькі мешканці вулиці Березова селища Марківка дочекались омріяного майданчика та вже на повну силу випробовують на ньому своє завзяття. Черговий проєкт, що в рамках Бюджету участі реалізував себе. Відтепер, ще один мікрорайон облаштований й дитяче дозвілля забезпечене веселощами та спілкуванням з однолітками.

10:38 10.11.2020

На Марківщині ведеться постійна робота з дезінфекції місць громадського користування

Співробітники Марківського міськрайонного відділу ГУ ДСНС України у Луганській області продовжують дезінфекцію місць загального користування в боротьбі з поширенням COVID-19 . За допомогою ручного оприскувача та 1% хлорного розчину обробили зупинки громадського транспорту, дитячі майданчики, території біля магазинів та аптек.

10:32 10.11.2020

Визначено переможців фестивалю нової української пісні

Із 5 по 7 листопада в Сєвєродонецьку відбувся V відкритий Фестиваль нової української пісні під гаслом «ONLINE, але РАЗОМ». Заснований у 2016 році потужний українськомовний проєкт є головною музичною фестивальною gодією Луганщини. За ці роки захід об’єднав учасників із різних областей України − молодих артистів та гурти, студентів мистецьких навчальних закладів, професійних виконавців. Вони виконують пісні тільки українською мовою – власні авторські та твори українських композиторів.

12:34 09.11.2020

Привітання голови ОТГ до Всесвітнього Дня працівників культури та аматорів народного мистецтва!

Шановні працівники культури, майстри народного мистецтва, аматори сцени, які за покликанням серця присвячують своє дозвілля мистецтву, намагаються реалізувати себе як особистість через творчість!

08:00 09.11.2020