Шановні усиновлювачі, опікуни, піклувальники, прийомні батьки!

Щороку День усиновлення в Україні, який припадає на 30 вересня, ми відзначаємо разом з християнським святом Віри, Надії, Любові та їх матері Софії, які стали біблійним прикладом високої моральності, сімейної злагоди, любові та вірності.

09:50 30.09.2020

Шановні бібліотекарі!

З великою приємністю хочу привітати Вас із професійним святом – Всеукраїнським днем бібліотек.

08:49 30.09.2020

Відзначили біліотекарів Марківщини

Напередодні Дня бібліотек, голова Марківськоі ОТГ Ігор Дзюба разом із начальником відділу культури Марківськоі селищноі ради Ольгою Стрижаченко привітали бібліотекаря Курячівськоі філії Марківськоі бібліотечної системи Олену Котилевську з професійним святом! Слід зазначити, що креативний та нестандартний підхід фахівця своєї справи Олени Миколаївни сприяє залученню все більше різновіковоі категорії відвідувачів до читацької зали сільської бібліотеки. Також Олена Котилевська завжди приймає активну участь у життєдіяльності рідного села, жоден захід не минає без творчого задуму бібліотекаря, володарки гарного голосу, дбайливої матусі та просто чудової жінки! Зі святом! Нехай доля дарує більше сонячних днів!

16:44 29.09.2020

Порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв): невитребувані паї як відмова від одержання земельної ділянки

Згідно з законом, з 1 січня 2025 невитребувані паї переходять у власність громади (комунальну, державну). Якщо агрофірма має договір оренди з держадміністрацією або сільрадою на ці ділянки на період довше, ніж до 25 року (до 33 років, наприклад), то що з цією землею буде після 1 січня 2025? Чи матиме громада підстави розірвати цей договір? Чи він все одно буде чинний до кінця строку, не зважаючи ні на що?

14:05 29.09.2020

ЩО робити, якщо втрачено Сертифікат на право на земельний пай,  або спадкодавець не встиг його отримати за життя, але мав право на отримання земельної ділянки і ЯК успадкувати земельну ділянку, якщо спадкодавцем за життя був втрачении? Державнии? акт

Відповідно до Указу Президента України «Про порядок паювання земель, переданих у колективну  власність сільськогосподарським підприємствам  і організаціям» від 08.08.1995 року №720, право на земельний пай мають всі особи, які входили до складу Колективного сільськогосподарського підприємства (КСП )на момент паювання землі і яких було внесено до списку, що додається до Державного акта на право колективної власності на землю, зокрема, постійні працівники – члени КСП та пенсіонери, які раніше працювали в КСП і залишились його членами.

10:04 29.09.2020

Напередодні всесвітнього Дня бібліотекаря на Марківщині відзначили представників цієї галузі

Сьогодні в приміщенні Марківської централізованої бібліотечної системи відбулись урочисті збори напередодні Всеукраїнського дня бібліотек, яке щороку відзначається 30 вересня.

16:03 28.09.2020

Порядок переміщення грошових коштів до раи?ону або з раи?ону проведення антитерористичноі? операціі?

Статтею 204-3 КУпАП визначено, що адміністративна відповідальність настає за порушення порядку переміщення товарів до раи?ону або з раи?ону проведення антитерористичноі? операціі?, яка тягне за собою накладення штрафу на осіб, які переміщують такі товари з конфіскацією таких товарів.

14:03 28.09.2020

Гравці "Ниви" Марківської ОТГ отримали нове екіпірування

Марківська селищна рада постійно дбає про матеріальне забезпечення всіх відділів. На клопотання відділу молоді та спорту позитивно відреагували депутати й задовольнили придбання спортивного екіпірування команді «Нива», яка в оновленому вигляді представляє нашу громаду на всіх рівнях спортивних змагань.

15:30 27.09.2020

Шановні працівники закладів дошкільної освіти Марківщини!

Сердечно вітаємо вас із професійним святом. Професія працівника дошкільної освіти вимагає глибокої самовіддачі, значного терпіння та нескінченної любові до своєї справи. Виховання дітей на початку їхнього життєвого шляху – не просте завдання, але від його успішного вирішення залежить майже все наше майбутнє.

08:28 27.09.2020

Правила охорони праці під час робіт на деревообробних верстатах.

Біловодське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Луганській області, зважаючи на постійне зростання кількості підприємств, які працюють в сфері обробки деревини, інформує роботодавців та працівників щодо правил охорони праці під час робіт на деревообробних верстатах.

11:42 25.09.2020