На Марківщині відзначили 75-ту річницю закінчення Другої світової війни

Вся історія людства, на жаль, це історія війн. Друга світова війна стала найбільш кривавою і жорстокою у нашій історії. Весь світ щороку вшановує пам’ять кожного, хто боровся з нацизмом, жертв цієї страшної війни.

09:56 02.09.2020

РЕЗУЛЬТАТИ РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОГРАМИ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ «ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО НА МАРКІВЩИНІ.

В рамках державної  програми Президента України «Велике будівництво», на сьогоднішній день вже відремонтовані приміщення Бондарівської гімназії та Ліснополянської ЗОШ І-ІІІ ступенів Марківської ОТГ.  Тож, сьогодні голова Марківської ОТГ Ігор Дзюба разом із начальником відділу освіти Марківської селищної ради Анатолієм Бородавка та начальником відділу освіти Марківської РДА Оксаною Мірошниченко, зустрічали директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Юрія Стецюка, що завітав на Марківщину, з метою перевірки стану готовності та відкриття вищевказаних об’єктів, за дорученням голови Луганської облдержадміністрації Сергія Гайдая. Екскурсію по оновленим класам гостям провела директор Бондарівської гімназії Ірина Тищенко разом із в.о. старости на цій території Олександром Тіщенко, в Ліснополянській ЗОШ І-ІІІ ст  - директор закладу Віталій Д*яченко. Всі мали нагоду пересвідчитися у яких комфортних умовах учні навчальних закладів сьогодні здобуватимуть освіту. Добре, що цей незвичайний новий навчальний рік починається з гарних новин. Далі буде…

15:16 01.09.2020

ДО УВАГИ!

Організації громадянського суспільства можуть подавати заявки на отримання міні-грантів для проведення подій, що популяризують новітні технології. Продемонструвати, наскільки цікавим є цифровий світ, та надихнути дітей і молодь на його вивчення – головна мета європейської ініціативи Meet and Code, яка впроваджується в Україні Ресурсним центром ГУРТ за фінансової підтримки SAP. Дедлайн - 10 вересня 2020 року.

11:38 01.09.2020

Дорогі учні! Шановні вчителі та батьки!

Щиро вітаємо Вас з початком нового навчального року, Днем знань – всенародним святом мудрості, добра, натхнення та нових відкриттів. Перше вересня єднає нас усіх, бо кожен колись у цей день переступив поріг рідної школи, відкрив першу книжку, написав перше слово. Роки навчання — найкращі в нашому житті. Саме в цей час ми знаходимо вірних друзів, відкриваємо у собі здібності, визначаємо орієнтири на все життя.

07:37 01.09.2020

Школи Марківської ОТГ за рекомендацією МОН України вирішили проводити першовересневі урочистості в кожному класі окремо, без присутності батьків та гостей, з дотриманням безпечного дистанціювання.

Цього року День знань буде відрізнятися від традиційного: масові заходи, на яких завжди були присутні всі учні, їх батьки, вчителі на сьогодні є не доцільними. Школи нашої громади за рекомендацією МОН України вирішили проводити першовересневі урочистості в кожному класі окремо, без присутності батьків та гостей, з дотриманням безпечного дистанціювання. Щоб дітям створити святковий настрій педагоги готують нестандартні альтернативні форми проведення Дня знань.

16:31 31.08.2020

Участь голови Марківської ОТГ у засіданні районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Сьогодні голова Марківської ОТГ Ігор Дзюба взяв участь у засіданні районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Були підняті наступні питання « Про заходи із протидії поширенню на території Марківського району гострої респіраторної хвороби COVID-19», «Про заходи з попередження виникнення та ліквідацію пожеж у природних екосистемах та сільгоспугіддях Марківського району в пожежонебезпечний період», «Про заходи щодо поліпшення протипожежного стану об’єктів з масовим перебуванням людей на території Марківського району», «Про затвердження переліку місць знешкодження вибухонебезпечних предметів на території Марківського району Луганської області».

15:43 31.08.2020

Засідання двадцять першої (позачергової) сесії Марківської селищної ради сьомого скликання

Пленарне засідання двадцять першої (позачергової) сесії Марківської селищної ради сьомого скликання, на пропозицію голови Марківської ОТГ Ігоря Дзюби було розпочато з хвилини мовчання з нагоди Дня вшанування пам’яті полеглих Захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, яке відзначалося напередодні 29 серпня.

15:25 31.08.2020