Долати стрес і стабілізувати психологічний стан краще разом

На це спрямовують свої зусилля та скеровують емоції вимушених переселенців представники «Дитячої Точки» від ГО «Соціальна Синергія». Вчора об’єктом їхньої турботи були представники Марківської громади.

12:05 30.01.2024

Послуги онлайн

Шановні роботодавці та підприємці Луганщини! Луганська обласна служба зайнятості нагадує про можливість отримати послуги онлайн. Якщо ви відновили діяльність у будь-якому іншому куточку України, скористайтеся можливістю отримати компенсацію від держави за працевлаштування працівників. Фахівці ЛОЦЗ готові консультувати та відповідати на всі ваші запитання! Телефонуйте: 0501408102  0951675108 або пройдіть за посиланням http://surl.li/ioarc і наші фахівці зв’яжуться з вами.

09:30 30.01.2024

Брелоки руками земляків – то також броня

В Координаційному центрі Марківської селищної військової адміністрації дуже світло від дитячих посмішок. І надзвичайно тепло від нестримного бажання діточок бути корисними.

08:54 30.01.2024

На контролі – стан здоров’я ВПО

Вимушені переселенці, зареєстровані в Координаційному центрі Марківської селищної військової адміністрації, систематично отримують консультативну медичну допомогу.

18:50 29.01.2024

Меморандум про співпрацю

Його сьогодні було укладено між Марківською селищною військовою адміністрацією та Комунальною установою «Інклюзивно-ресурсний центр» Рубіжанської міської ради Луганської області.

17:16 29.01.2024

До Дня пам’яті Героїв Крут

Бій під Крутами – трагічна і важлива подія в історії нашої країни. Вона нагадує про боротьбу за незалежність України. Історія, як відомо, повторюється – нині ми продовжуємо тримати оборону від російської навали.

08:22 29.01.2024