Дата: від до Скинути

ПРОФЕСІЙНІ МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ ВЕТЕРАНІВ І ВЕТЕРАНОК. ВІДБІР ДЛЯ НАВЧАННЯ ЗА ПРОГРАМОЮ “УРЯДУВАННЯ В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ ТА ПІСЛЯВОЄННОГО ВІДНОВЛЕННЯ”

ГО «Школа врядування» та Києво-Могилянська школа врядування імені Андрія Мелешевича оголошують набір на навчання за безкоштовною сертифікатною Програмою «Урядування в умовах воєнного стану та післявоєнного відновлення».

14:16 04.04.2024

Безкоштовна юридична допомога для ВПО

Звертаємо вашу увагу на цифрову платформу - безкоштовну юридичну допомогу для ВПО. Цей ресурс - інноваційний інструмент, призначений для тих, хто шукає якісні відповіді на юридичні питання, пропонує повний спектр юридичних послуг абсолютно безкоштовно.

14:15 04.04.2024

Програма виплати одноразової допомоги військовослужбовцям, учасникам бойових дій, захисникам і захисницям України, які зареєстровані на території Марківської селищної територіальної громади, в дії

✅ За нею зазначеній категорії громадян наразі виплачено одноразову допомогу 16 військовослужбовцям, учасникам бойових дій на лікування (реабілітацію) внаслідок поранення, контузії, каліцтва, потерпілих внаслідок російської агресії та війни в Україні. Загальна сума виплат склала 19 3792,00 грн.  Одноразову матеріальну допомогу надано двом рідним загиблого/померлого військовослужбовця або учасника бойових дій, потерпілого внаслідок російської агресії та війни в Україні, зареєстрованих на території Марківської селищної територіальної громади на суму 121 120,00 грн.

09:46 04.04.2024

Прозорість та підзвітність: держслужбовці вивчали особливості проведення державних закупівель під час воєнного стан

Підвищення довіри громадян до влади через відкритість державних послуг та боротьба з корупцією у ключових функціях держаного управління – мета ініціативи Президента України «Прозорість та підзвітність».

09:18 28.03.2024