Освіта єднає

Всеукраїнська серпнева конференція під такою назвою зібрала наприкінці останнього літнього місяця освітян. Організатор заходу – Міністерство освіти і науки України.

09:12 26.08.2023

Анкета для підприємців

В рамках визначення проблемних питань суб’єктів господарювання малого та середнього підприємництва, які після 24.02.2022 перемістили свою діяльність до інших регіонів України, Департаментом економічного розвитку та зовнішньоекономічної діяльності облдержадміністрації проводиться опитування.

10:53 25.08.2023

Покажіть свою любу Марківщину

Саме сьогодні, у день народження нашої держави, ми оголошуємо фото акцію "Марківщина - це Україна!" 💙💛 Умови прості: додавайте у коментарі фото з рідного краю!🖼️ Найулюбленіші світлини рідних краєвидів🌻 Стартуємо!

08:48 24.08.2023

З Днем Незалежності, мужня та незламна країно!  Бути тобі мирною, квітучою, щасливою!

З Днем Незалежності, мужня та незламна країно! Бути тобі мирною, квітучою, щасливою!

В цьому році Україна відзначає 32 річницю незалежності в умовах повномасштабної війни. За час воєнних тортур весь світ впевнився в хоробрості й самовідданість нашого народу. А він своїми безсмертними подвигами в ім’я життя щодня, щомиті дає нам підстави пишатися тим, що ми – українці.

08:00 24.08.2023

Україні бути вільною! Марківщині – українською!

В урочистостях, які цими днями проходять по всій Україні з нагоди Дня Прапора, взяли участь начальники Марківської СВА й Сватівської МВА відповідно Олександр  Череватий та Олександр Міткевич. Вони долучилися до офіційних заходів на запрошення в.о. голови Святошинської районної в м. Київ державної адміністрації Василя Григоренка.

16:58 23.08.2023

ПРАПОР НЕЗЛАМНОСТІ

Марківська селищна військова адміністрація долучається до обласного флешмобу «Прапор Незламності».

11:28 23.08.2023