Єробота

21:29 12.08.2023

До уваги абітурієнтів!

Державний заклад «Луганський державний медичний університет» повідомляє, що в рамках вступної кампанії 2023 оголошується додатковий набір студентів на навчання, в тому числі з тимчасово окупованих територій, за наступними спеціальностями: 222 «Медицина», 221 «Стоматологія», 226 «Фармація, промислова фармація», 228 «Педіатрія».

16:50 11.08.2023

Наші діти – наше майбутнє!

Незважаючи на бойові дії в країні, випробування  та людські втрати, на світ з'являються малята. Це нові життя, які дарують радість батькам, продовжують покоління та збільшують нашу Могутню націю.

11:54 10.08.2023

Час повертати своє

Набір до Окремого стрілецького батальйону Луганської області триває безперервно. Щоб влитися до його лав, слід звернутися до Старобільського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки. Здолаємо ворога спільними зусиллями та повернемо свої території!

12:13 09.08.2023

Про працевлаштування в «Дії»

За сприянням у працевлаштуванні людина може звернутися до будь-якого центру зайнятості, зручного для її відвідування, незалежно від зареєстрованого місця проживання (перебування). Зробити це можна особисто або за допомогою порталу «Дія».

10:19 09.08.2023