Відповіді на запитання ВПО надали пенсійники

Чергова зустріч ВПО з фахівцями Пенсійного фонду України відбулася сьогодні на базі Координаційного центру гуманітарної допомоги Марківської селищної військової адміністрації. Громадяни отримали вичерпні відповіді на запитання, які їх хвилювали, в сфері пенсійного законодавства.

16:33 08.08.2023

ДПС інформує

Шановні платники податків – переселенці!

11:42 08.08.2023

Час повертати своє

Наша країна сьогодні, як ніколи, потребує захисту. Ми маємо спільними зусиллями відстояти свою землю і мирне майбутнє кожного українця. Хто має в серці любов до України та бажання стати на її захист - долучайтеся!

07:43 08.08.2023

Фінансова допомога малому та середньому бізнесу

Міжнародна гуманітарна організація Mercy Corps в партнерстві з Громадською організацією «Вест Юкрейн Діджитал» продовжує прийом заявок в рамках відкритої Програми підтримки економічної стійкості України, спрямовану на надання фінансової допомоги для малого та середнього бізнесу, який знаходиться в процесі релокації через війну або вже релокований до Київської, Івано-Франківської, Львівської та Тернопільської областей.

12:21 04.08.2023

Емоційний стан дітей залежить від дорослих

На базі Координаційного центру надання гуманітарної допомоги при Марківській селищній військовій адміністрації триває цикл зустрічей осіб зі статусом ВПО, які мають дітей, зі спеціалістами з надання психологічної підтримки.

11:27 04.08.2023

«Право на захист»: інформаційна допомога ВПО

Чергова консультативна зустріч фахівців благодійного фонду «Право на захист» з потребуючими фахової допомоги на базі Координаційного центру гуманітарної допомоги внутрішньо переміщеним особам Марківської селищної військової адміністрації відбулася 3 серпня.

09:58 04.08.2023