На Луганщині СБУ затримала гранатометника бойовиків

Контррозвідка продовжує заходи із викриття і притягнення до відповідальності учасників незаконних збройних формувань ОРДЛО. У ході слідчо-оперативних дій в Луганській області затримано колишнього бойовика, який обстрілював позиції сил антитерористичної операції з автоматичного гранатомета АГС-17.

13:48 03.02.2022

Конкурсний відбір 10 територіальних громад з усіх областей України для участі у проєкті «Міста і громади, вільні від домашнього насильства»

Представництво Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA) в Україні оголошує конкурсний відбір 10 міст та територіальних громад з усіх областей України для участі у проєкті “Міста і громади, вільні від домашнього насильства” на 2022-2024 роки.

13:36 03.02.2022

І знову до теми питної води

У четвер, 3 лютого, під головуванням заступника селищного голови з питань виконавчих органів ради Юрія Ковтуна відбулася нарада представників Марківської селищної ради, Марківського управління ГУ Держпродспоживслужби в Луганській області та КП «Марківка вода» з питань стану і готовності централізованого й нецентралізованого питного водопостачання населення Марківщини. В засіданні взяли участь старости Марківської громади.

11:32 03.02.2022

УВАГА !!! СКАЗ!

Марківське управління Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області повідомляє, що в с. Кризьке, Марківської селищної ради зареєстровано випадок сказу собаки. Сказ – це гостре інфекційне захворювання тварин і людини, спричинене нейротропним вірусом сказу. Характеризується розвитком своєрідного енцефаліту зі стрімким пошкодженням центральної нервової системи. У разі зволікання з наданням кваліфікованої медичної допомоги смерть неминуча.

13:09 01.02.2022

«Єврошколи» - 2022

Представництво Європейського Союзу в Україні оголошує перший набір старшокласників, учнів 9-11 класів, на онлайн школу EU Study Days, яка відбудуться у березні-травні 2022-го року.

09:14 01.02.2022

Марківщина спортивна- суботній колейдоскоп подій...

У третьому турі чемпіонату Луганської області з волейболу серед чоловічих команд: Команда «Схід-Марківськоі ОТГ» поступилися команді з Біловодська та виграли у команди с.Петропавлівка. Продовжуємо тримати кулаки за наших спортсменів! На черзі молоде покоління спортсменів. Сьогодні суперниками вихованців Марківської ДЮСШ були однолітки з Новопскова. Тож маємо наступні результати: 2011-12 р.р.н.-перемога, а вихованці 2009-10 та 2007-08 р.р.н. закінчили свої футбольні баталії поразками. Вболіваємо за наших й перемога неодмінно буде нашою! І на завершення цього тижня. Чемпіонат Луганської області з футзалу 1 ліга СКВ Комфортне місто - «Нива» Марківська ТГ - справжня бойова нічия 1:1. Гарний результат, віримо у вашу перемогу!

18:03 29.01.2022

В пріоритеті – спортивний гарт і активне дозвілля

З метою популяризації спорту та активного дозвілля на території Марківської громади постійно поповнюється арсенал спортивних і дитячих майданчиків. Днями співробітниками з благоустрою Марківської селищної ради було встановлено перший з названих поблизу Центрального ставка в Марківці. Найближчим часом планується облаштування такого й на території Бондарівського старостату.

14:17 28.01.2022

СБУ викрила нові факти постачання російської зброї в ОРДЛО: серед виявленого – заборонені міни від яких гинуть місцеві жителі

СБУ продовжує системну роботу щодо викриття і документування злочинів гібридної агресії РФ проти України. В ході слідчо-оперативних дій, встановлено нові факти постачання бойовикам ОРДЛО зброї та боєприпасів з території РФ.

16:02 26.01.2022