Марківський районний центр зайнятості продовжує надавати послуги

Наразі кожен, хто потребує допомоги фахівців вказаної установи, може отримати її онлайн. Спеціалісти Марківського районного центру зайнятості Луганської обласної служби зайнятості працюють на підконтрольній Україні території.

12:57 10.03.2023

Печі для ВПО

Днями дві родини – особа з інвалідністю та мати-одиначка – зі статусом вимушених переселенців отримали для обігріву своїх осель так звані печі-буржуйки з радіатором та варильною поверхнею.

13:03 07.03.2023

Тепло фізично, затишно на душі

Благодійна організація «Благодійний фонд «ВОСТОК СОС» спільно з Марківською селищною військовою адміністрацією вкотре подбала про вимушених переселенців, які опинилися далеко за межами рідної Марківщини.

17:22 06.03.2023

До уваги пересічних громадян!

Головним управлінням Національної поліці в Луганській області для забезпечення зворотнього зв'язку з населенням Луганщини, а також з метою отримання інформації про скоєння на тимчасово окупованій території Луганської області воєнних злочинів військововслужбовцями збройних сил російської федерації, керованих ними незаконних збройних формувань, а саме умисних вбивств, жорстокого поводження з військовополоненими або цивільним населенням, примусове залученння цивільного населення для робіт, згвалтувань та інших тяжких злочинів, або осіб, які здійснюють колабораційну діяльність, створено окремий телеграм-канал "Воєнні злочини в Луганській області https://t.me/slidstvo police lugansk region та телеграм-бот "СУ ГУНП в Лугнаській області" https://t.me/Slidstvo police Lugansk bot. Приєднуйтеся!

16:49 01.03.2023

Діє програма "Рука допомоги"

В Україні поновлено програму «Рука допомоги» – кредити непрацюючим громадянам з малозабезпечених сімей на початок чи розвиток власної справи

10:48 28.02.2023

Оголошено мистецьку онлайн акцію

Сьогоднішній День Єднання не такий, як минулоріч. Нині ми знаємо ціну нашій єдності і згуртованості. Усвідомлюємо: наше єднання - також зброя! Потужний інструмент у досягненні спільної мети!

14:02 16.02.2023