Неспрадливо звинувачують - як протидіяти наклепу

Із електронного звернення до системи БПД: «Про мене розпускають брудні чутки у соцмережі Фейсбук: звинувачують у тому, що я не робив (гвалтування). Мої особисті дані та фото взяті з соцмереж. Що робити, аби покарати за поклеп та заподіяння шкоди?»

13:40 18.02.2022

Інспектор поліції зупинив водія скутеру та наклав на нього штраф 3400 грн. за керування без водійських прав. Здавалося б, що тут такого? Але, як то кажуть, є нюанс.

Чоловік, якого зупинили, стверджував, що він не їхав, а котив пішки свій несправний мопед по узбіччі до ремонтної майстерні. Невдовзі він був зупинений інспектором поліції, який, не надавши ні своїх документів, ані повідомивши причини зупинки, став вимагати права на керування відповідної категорії та права на власність, а потім затримав «правопорушника» на годину для складання постанови про правопорушення. При цьому затриманому не було надано час для підготовки звернення за правовою допомогою та не було роз’яснено права – ні до складання протоколу, ні після накладання адмін. стягнення. Інспектор також не повідомив затриманого, чи вівся відеозапис зупинки, а на прохання зафіксувати заперечення до протоколу, відмовив. До постанови не було додано посилання на докази, з якими затриманого і не ознайомлювали.

13:39 18.02.2022

СБУ відкрила кримінальне провадження за фактом обстрілу бойовиками дитячого садочка та школи на Луганщині

Слідчі Служби безпеки України розпочали досудове розслідування за фактами вчинення бойовиками обстрілів селищ Станиця Луганська та Врубівка з використанням озброєння, забороненого Мінськими угодами.

16:32 17.02.2022

Поліція інформує про розкриття майнових злочинів

Марківські поліцейські викрили 23 та 18-річних місцевих мешканців у крадіжці комунікаційного кабелю по вул. Спортивній  смт Марківка та у селі Лісна Поляна. Слід зазначити, що останнім часом такі злочини стали регулярними й досі винуватців не могли вистежити. Цього разу, злочинні дії вдалося спинити завдяки небайдужим громадянам, які блискавично відреагували та викликали наряд поліції. Обсяг збитків встановлюють наразі правоохоронці. В рамках відкритих кримінальних проваджень за ст. 185 КК України «Крадіжка» проводиться досудове слідство.

16:26 17.02.2022

Поліцейські Марківщини активізували роботу з профілактики та виявлення злочинів пов’язаних з незаконною вирубкою лісу

Останнім часом, після зміни керівництва у Марківському відділені Національної Поліції, поліцейські Марківщини активізували роботу з профілактики та виявлення злочинів пов’язаних з незаконною вирубкою лісу. Так, протягом 2022 року вже виявлено 2 факти вказаного правопорушення, вилучено дві одиниці транспортного засобу («Камаз», «Газ-66»). Наразі відкрито кримінальне провадження за ст. 246 КК України «Незаконна порубка або незаконне перевезення, зберігання, збут лісу», тривають слідчі дії.  Максимальне покарання за цією статтею передбачає обмеження волі на строк до трьох років або позбавлення волі на той самий строк.

11:11 17.02.2022

СБУ викрила так звану «заступницю генпрокурора ЛНР» на масовому фабрикуванні справ проти жителів ОРДЛО

СБУ продовжує системну роботу щодо викриття і притягнення до відповідальності осіб, причетних до злочинів проти державної безпеки на сході нашої країни. У ході слідчо-оперативних дій оперативники задокументували факти протиправної діяльності так званої «заступниці генпрокурора ЛНР».

10:49 17.02.2022

СБУ затримала агентку РФ, яка збирала розвіддані для вчинення вибухів проти підрозділів української спецслужби на сході України

СБУ продовжує системно протидіяти розвідувально-підривній діяльності спецслужб РФ проти України. У ході слідчо-оперативних дій у Луганській області затримано агентку так званого «МДБ ЛНР». Вона збирала розвіддані для вчинення ворожих атак із використанням вибухівки проти підрозділів СБУ на сході нашої держави.

08:30 16.02.2022

УВАГА !!! СКАЗ!

Марківське управління Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області повідомляє, що в с. Кризьке, Марківської селищної ради зареєстровано випадок сказу собаки.

08:28 16.02.2022

З Днем пам’яті воїнів-інтернаціоналістів!

Щороку 15 лютого народ України вшановує героїчні подвиги та вірність військовому обов’язку учасників бойових дій на території інших держав. Цей день приурочений до виведення військ з Афганістану. Саме 15 лютого 1989 року останній солдат перетнув афгансько-узбецький кордон біля містечка Термез. Відтоді ця дата увійшла в історію як День пам’яті.

08:06 15.02.2022