Дата: від до Скинути

ПОВІДОМЛЕННЯ для страхувальників та застрахованих осіб Біловодського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Луганській області

У зв’язку із змінами в адміністративно-територіальному устрої України, з метою приведення структури робочих органів виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у відповідність до Постанови Верховної Ради України «Про утворення та ліквідацію районів» від 17.07.2020 № 807-ІХ з 01.03.2022 припиняє свою діяльність Біловодське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Луганській області.

10:59 04.02.2022

На Луганщині СБУ затримала гранатометника бойовиків

Контррозвідка продовжує заходи із викриття і притягнення до відповідальності учасників незаконних збройних формувань ОРДЛО. У ході слідчо-оперативних дій в Луганській області затримано колишнього бойовика, який обстрілював позиції сил антитерористичної операції з автоматичного гранатомета АГС-17.

13:48 03.02.2022

Конкурсний відбір 10 територіальних громад з усіх областей України для участі у проєкті «Міста і громади, вільні від домашнього насильства»

Представництво Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA) в Україні оголошує конкурсний відбір 10 міст та територіальних громад з усіх областей України для участі у проєкті “Міста і громади, вільні від домашнього насильства” на 2022-2024 роки.

13:36 03.02.2022

УВАГА !!! СКАЗ!

Марківське управління Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області повідомляє, що в с. Кризьке, Марківської селищної ради зареєстровано випадок сказу собаки. Сказ – це гостре інфекційне захворювання тварин і людини, спричинене нейротропним вірусом сказу. Характеризується розвитком своєрідного енцефаліту зі стрімким пошкодженням центральної нервової системи. У разі зволікання з наданням кваліфікованої медичної допомоги смерть неминуча.

13:09 01.02.2022

«Єврошколи» - 2022

Представництво Європейського Союзу в Україні оголошує перший набір старшокласників, учнів 9-11 класів, на онлайн школу EU Study Days, яка відбудуться у березні-травні 2022-го року.

09:14 01.02.2022

В пріоритеті – спортивний гарт і активне дозвілля

З метою популяризації спорту та активного дозвілля на території Марківської громади постійно поповнюється арсенал спортивних і дитячих майданчиків. Днями співробітниками з благоустрою Марківської селищної ради було встановлено перший з названих поблизу Центрального ставка в Марківці. Найближчим часом планується облаштування такого й на території Бондарівського старостату.

14:17 28.01.2022

СБУ викрила нові факти постачання російської зброї в ОРДЛО: серед виявленого – заборонені міни від яких гинуть місцеві жителі

СБУ продовжує системну роботу щодо викриття і документування злочинів гібридної агресії РФ проти України. В ході слідчо-оперативних дій, встановлено нові факти постачання бойовикам ОРДЛО зброї та боєприпасів з території РФ.

16:02 26.01.2022