Дата: від до Скинути

СБУ затримала на Луганщині колишнього бойовика, який втікав з ОРДЛО за українською пенсією

Контррозвідники СБУ затримали у Луганській області колишнього учасника незаконних збройних формувань так званої «ЛНР». Зловмисник намагався потрапити на підконтрольну українській владі територію регіону для оформлення пенсії.

13:39 24.01.2022

СБУ: за хвилею псевдомінувань по всій країні стоїть РФ, яка намагається розхитати ситуацію в Україні зсередини

Спецслужби Російської Федерації активно використовують псевдомінування об’єктів соціальної сфери та критичної інфраструктури, як один із елементів гібридної війни для посилення тиску на Україну.

10:48 24.01.2022

Звільнили та недоплатили, учасник АТО судиться

Справи про стягнення заборгованості по заробітній платі є звичайними у практиці місцевого центру, зокрема це справи військовослужбовців, з якими не розрахувались при звільненні. Невідомо, на що сподіваються у таких випадках відповідні підрозділи військових частин, коли не доплачують службовцям, але не всі звільнені миряться з таким.

15:45 21.01.2022

З Днем Соборності України, дорогі земляки!

Офіційно відзначати це свято в нашій країні почали лише у 1999 році. Щорічно в цей день вшановують важливу історичну подію, що відбулася ще в 1919 році – проголошення Акта злуки Української народної республіки та Західноукраїнської народної республіки. Також цього дня згадують підписання Четвертого Універсалу Центральної Ради. Це сталося роком раніше – 22 січня 1918 року. Документом проголошувалася повна незалежність УНР.

15:14 21.01.2022

СБУ заблокувала «фінансовий центр» в окупованому Луганську: 7 років сплачували податки з мільйонних оборотів до «бюджету ЛНР»

Служба безпеки України викрила та заблокувала масштабний механізм фінансування окупаційних органів влади, встановлених на тимчасово окупованих територіях країною-агресором.

14:39 21.01.2022

Міністерство соціальної політики України повідомляє, що жителі тимчасово окупованих територій можуть отримати «Пакунок малюка» або грошову компенсацію його вартості.

Згідно змін до Постанови КМУ від 25 листопада 2020 р. №1180 «Деякі питання надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» та до Постанови КМУ від 29 липня 2020 р. №744 «Деякі питання реалізації пілотного проекту з монетизації одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка»»

11:14 20.01.2022

СБУ викрила членів «Луганського округу донських козаків», які брали участь у бойових діях проти сил АТО

СБУ продовжує системну роботу щодо викриття і притягнення до відповідальності осіб, причетних до злочинів проти державної безпеки на сході України. У ході комплексних дій встановлено особи 13 ватажків і активних учасників так званого «Луганського округу донських козаків», які воювали проти сил АТО у складі проросійських незаконних збройних формувань.

10:05 20.01.2022