Бажаєте оздоровити дітей? Звертайтеся!

👌 Департамент охорони здоров’я Луганської облдержадміністрації має путівки до державного закладу   оздоровлення   та   відпочинку   України   – ДЗ «Дитячий спеціалізований (спеціальний) клінічний санаторій «Прикарпатський».

16:39 20.02.2024

Право на спротив

Під таким гаслом сьогодні в Координаційному центрі Марківської селищної військової адміністрації в місті Києві представники нашої громади відзначили скорботну річницю.

13:42 20.02.2024

Характери Гідності

Спільний проєкт Національного музею Революції Гідності та ГО «Родина Героїв «Небесної Сотні».

14:26 19.02.2024

ОБОВ’ЯЗКОВА ІДЕНТИФІКАЦІЯ ОСІБ, ПЕРЕМІЩЕНИХ ДО 24 ЛЮТОГО 2022 РОКУ

Згідно з  урядовою постановою, пенсіонерам, які стали внутрішньо переміщеними особами до 24 лютого 2022 року та отримують пенсії через поточні рахунки в АТ «Ощадбанк», термін проходження фізичної ідентифікації продовжено до 31 березня 2024 року.

09:49 19.02.2024

У 2023 році UNDP спільно з Міністерством молоді та спорту України й обраними партнерами реалізували програму ВІДНОВА:UA.

Програма спрямована на залучення молоді до відновлення України та нормалізації життя в постраждалих від війни громадах за допомогою молодіжних обмінів. До обмінів долучилися понад 700 представників молоді із 24 громад 12 областей України.

18:27 16.02.2024